www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4
Re: Lambda
Autor: Pavvel (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2009 15:38

Díky za rychlou odpověď, budu kupovat novou - Bosch. To že je už namazaná z výroby jsem nevěděl :-)

Re: Lambda
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 09:39

ahojtě, mám prostou otázku. jde z motoru c16nz jednoduše udělat e16nz jen tím, že prohodím řídící jednotku? máte někdo zkušenost jestli vůbec pasuje konektor a pokud jo, tak jestli to funguje? katalyzátor už nemám, lambda je v háji a autu zbývají 3 měsíce do technické, tak ho chci dojezdit, ale ještě před tím zkusit tu lambudy vyřadit.

Re: Lambda
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 09:53

Ho jo, to by musel pan hledat.

[kadett.cz]

Re: Lambda
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 10:01

nooo o tomhle návodu samozřejmě vím, jenomže jsem právě líný a chudý študák, proto nechci někomu dávat peníze za to, že vymaže čip a nahraje tam ten program pro e16nz. tak jsem chtěl prostě jednoduše přehodit jednotky bez starostí s nějakými potenciometry atd. s tím já neumím a ani to nemám.. smiling smiley

Re: Lambda
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 10:03

a pokud by to nepasovalo, možná by se dal vydloubnout čip z řj E a dát ho do té mojí...? a s tou bohatostí bych už si nějak poradil.

Re: Lambda
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 10:50

Predpokladam, ze ECU E16NZ a C16NZ jsou stejne, otazka, je jestli ji vubec sezenes, pokud ji teda nemas.

Re: Lambda
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 12:42

Já teda nevim, ale radši bych koupil za 300,- jetou lambdu než shánět ŘJ z E16NZ, kterou stejně neseženeš, protože u nás skoro nejsou.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Lambda
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2009 13:36

no tu řj jsem shánět chtěl,ale nevěděl jsem, že jich je u nás tak málo. u jetý lambdy zas nemám jistotu. no uvidím. děkuju moc

kde je v aute rici jednotka
Autor: prta (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2016 12:27

Kde najdu v aute opel astra g ridici jednotku diky moc

Re: kde je v aute rici jednotka
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 06.07.2016 05:51

Jednotka motoru na motoru, jednotka čerpadla na čerpadle, jednotka chlazení za nárazníkem, komfortní jednotka pod obložením pravého A sloupku.

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL

Jdi na stránku: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******    *******   **     **   ******   
 **     **  **     **  **     **  **     **  **    **  
 **     **         **  **         **     **  **        
 **     **   *******   ********   *********  **   **** 
 **     **         **  **     **  **     **  **    **  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **    **  
 ********    *******    *******   **     **   ******   
Powered by Phorum.