www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Spojka astra c20xe
Autor: miramixin (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2009 10:10

Dobry den mam pozbu mam asru f 2.0 16v gsi c20xe huci me spojka jak s.... kdyz zvednu spojkovy pedal tak to prestane spojka funguje n 100procent musi se vymenit cela spojka nebo jen nejake lozistko musi prevodovka ven diky za radu

Re: Spojka astra c20xe
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2009 11:10

Teoreticky staci jen lozisko, ale stav spojky poznas az to bude venku. Nema cenu tam vracet sjetou lamelu, nebo ohoblovanej pritlacak od nytu.

Re: Spojka astra c20xe
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 19.11.2009 12:22

Převodovka ven nemusí, ale to si tu určitě najdeš pomocí funkce "hledat" ...

Re: Spojka astra c20xe
Autor: miramixin (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2009 08:31

dekuju za radu ma cenu tam davat spojku za 4000

Re: Spojka astra c20xe
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2009 08:36

Nekoukej na cenu, ale na vyrobce. Treba na spojky od Starline jsem neslysel nic dobryho.
Kdyz sahnes treba po Sachs, neudelas urcite chybu.

Re: Spojka astra c20xe
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2009 10:36

a proč řešíš spojku když nevíš v jakém je stavu, třeba je dobrá a bude stačit jen to ložisko ... jinak lamelu pokud nemá vymačkaná péra nebo drážkování lze znovu obložit, cena je tuším kolem 500,- a je to i se zárukou

Re: Spojka astra c20xe
Autor: miramixin (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2009 08:58

diky za radu vcera zacala uz blbe fungovat takze zitra gsi vezu do servisu necham vymenit celou sadu 6400+ 2000 prace a to jsou vanoce eye popping smiley

Re: Spojka astra c20xe
Autor: miramixin (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2009 07:21

zdravim Spojka je hotova mam tam spojku LUK A je to super funguje jak svin nic necuka bezva muzu doporucit

Re: Spojka astra c20xe
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2011 14:02

Ten Luk je polska znacka ne? Koukam ze Sachs nebo Valelo stoji 1 tolik.. nevím zda jít do toho LUKu eye rolling smiley

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

Re: Spojka astra c20xe
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 08.04.2011 15:58

Lukin:
Mno, neni...
Je to německá značka a když jsem měnil u některých VW a Škúcek spojky z prvovýroby - slítáno kolem 200.000km, měly na sobě napsáno LUK smileys with beer...

Jinak s LUK spojkama mám jenom pozitivní zkušenosti...A zrovna v bráchově Calibře C20XE maká jak vzteklá:-)...

Re: Spojka astra c20xe
Autor: blbounek (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2011 12:56

Já jsem teď taky měnil původní spojku, měla přes 200 tis, a bylo tam vyraženo LUK, a pod tím barvou napsáno GM... Takže Opel prvovýroba.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  ********  **     **  **     ** 
    **      **   **      **     **     **  **     ** 
    **       ** **       **     **     **  **     ** 
    **        ***        **     **     **  ********* 
    **       ** **       **     **     **  **     ** 
    **      **   **      **     **     **  **     ** 
    **     **     **     **      *******   **     ** 
Powered by Phorum.