www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
4. Podvozek :  Technická poradna   brzdy, pružiny, řízení, pneu, jízdní dojmy 
Nápravy do písmene A
Autor: OndraX16SZ (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2010 18:25

Zdarec lidi. Tenhle problem sem tu nikde nenasel. Dneska sem si vsimnul, ze obe predni kola jdou do A, na zadni naprave taky ale to uz bylo, kdyz sem ji kupoval. Nevedel by tu nekdo, cim to muze byt a jak to pripadne opravit. Soude podle nazoru znamych to neni nic dobryho. Predem diky za jakoukoli radu. Astra F X16SZ , 181 000 km

Re: Nápravy do písmene A
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2010 19:59

[www.opelastra.cz]
[www.opelastra.cz]
[www.opelastra.cz]
Tato poradna je vskutku obsáhlá.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nápravy do písmene A
Autor: Tondach AstraF C 16SE-74kW (IP zapsáno)
Datum: 11.12.2010 23:31

Tak asi takhle-sjíždí se ti přední gumy????POkud ne,tak na to zapomeň :-))Zadní náprava jde do "A"-to je normál a např. u "koncernu"-tedy Škoda a VW ještě více než u OPELu a předek????Vždy jsem měl kola do "A"-ovšem až po montáži letních pneu Bridgestone Turanza ER 300 se to projevilo děsným způsobem.Ale to předbíhám.Vždy v zimě se to jevilo prakticky v normě-tedy opticky-páč zimní gumy jsem měl v podstatě s příčným vzorkem-a opticky to vypadalo lépe.Letní gumy výše uvedené mají prakticky jen drážky a jeví se vše jinak.Taky jsem před rokem na jaře "zbuntoval" svého mechanika zděšen jak auto vypadá zepředu-2X jsme měli venku P nápravu,měřili vše(všechny ty odklony,záklony -seděly-jak jinak)Dokonce měl objednané nová ramena-vše kontroloval dle nových dílů-nic nebylo špatně.Pak jsme jen přehodili kola-daleko více se jevila do "A" ta s letním vzorkem-je to fakt optická záležitost-nic se mi nesjíždí,vše je O.K.A to je důležité!!!Tak pokud se ti nesjíždí nějakým způsobem P gumy,tak to neřeš!!Pokud někde vyhrabu foto,tak ti ho hodím do E-mailu-uvidíš to sám.

Re: Nápravy do písmene A
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2011 15:48

a někteří májí vzadu "Ačka" schválne eye rolling smiley smiling bouncing smiley

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs226.snc4/38630_1415318340781_1167248903_31013500_4167082_n.jpg

-------------------------------
http://img98.imageshack.us/img98/9787/myopelys8.gif
Astra F GSi 16V M2.8 150ps

[picasaweb.google.com] - monopost gallery

Re: Nápravy do písmene A
Autor: renndy (IP zapsáno)
Datum: 11.09.2011 09:37

chci taky na Astře Áčka.. jka to mám dělat?

Re: Nápravy do písmene A
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2011 10:50

si dej podložku pod šroub náboje



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **        **      **  ********  **    ** 
 **    **  **        **  **  **  **        **   **  
 **        **        **  **  **  **        **  **   
 **        **        **  **  **  ******    *****    
 **        **        **  **  **  **        **  **   
 **    **  **        **  **  **  **        **   **  
  ******   ********   ***  ***   ********  **    ** 
Powered by Phorum.