www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
calouneni
Autor: radosh (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2007 13:24

Zdravi secky... hledam nekoho kdo by mi ulelal nove calouneni dveri nevite o nekom diky

Re: calouneni
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2007 13:20

Od kud jsi, v Jablonci nad nNsou mám jednoho známého čalouníka ..... ?

Re: calouneni
Autor: radosh (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2007 07:31

hups sem od Sumperka (s. morava)

Re: calouneni
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2007 08:00

To Radosh ....tak to je trochu z ruky .....Leda že by jsi přijel, nechal u něj na 3-5 dní auto, pokochal se krásami severních čech a pak zase odjel dom :-) - tip na dovolenou ....

Re: calouneni
Autor: radosh (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2007 10:10

Mno uvidime co se da delat... co by to cca stalo chtel bych predni i zadni dvere a udelat calouneni na viko kufru staci mi orientacni cena v radech tisicu... diky (p.s. neni to na astru ale na vectru)

Re: calouneni
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2007 12:19

To radosh ..... zjistím Ti to, jedná se tedy o 4 x dveře a víko kufru ( Tvá Vectra je hacbak nebo kombi ? Kolik toho je na dveřích kufru k čalounění ? Jakou máš představu o barvě čalounění - základní - černé, nebo nějakou kombinaci ? )

Re: calouneni
Autor: radosh (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2007 06:02

mno mam sedana takze toho je v kufru enem kousek... mno chtel bych kombinaci hodne tmave sede s nejakou vinove cervenou nebo nejakou podobnou... musel bych se nekde cihnout do nejakyho vzorniku a trochu podumat nad presnejma barvama

Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2007 20:31

Tak čalounění dveří neumím, ale chci se Vám pochlubit jak jsem si sama vlastnoručně potáhla sedačky. :-)

Přílohy: (70.5KB)  
Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2007 20:38

..a ještě jedna.
Jinak se nedivte názvu fotky - my mu tak říkáme.grinning smiley

Přílohy: (67.9KB)  
Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2007 12:17

Cece šikovná cérečka! Ale ta barva je hrozná!

1 vše je na tom vidět - špína
2 naprosto nesedí k autu

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: Lukin26 (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2007 17:18

musim souhlasit si Gizmem - vubec se to tam nehodi, nevhodna barva, myslim ze kdybysis koupila potahy za par stovek tak mas klid smiling smiley

Re: calouneni
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2007 18:48

No tak chlapci,lolinka si je sama ušila, a proto si vybrala barvu,takovou,jakou chtěla.Každému si líbí něco jiného,tak jí výběr barvy tak nehaňte.Určitě má velkou radost právě z těchto potahů, z koupených by asi takovou radost něměla.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:05

Brouček:
Přesně tak. Nemám ráda mdlé barvy a hlavně okoukané a myslím si,, že tyrkysové potahy v autě jen tak někdo nemá. Samozřejmě, že bych si mohla koupit za pár korun nějaké potahy, ale já bych z toho neměla takovou radost a asi by mi to přišlo fádní. :-)
Až se zblázním víc, udělám si je třeba růžové.:-)
Jinak ta barva je taková také díky tomu, že mě všechna ta látka vyšla na 60,-Kč.:-)

Gizmo_CZ:
:-) k tomu mému sedí :-)....už jen proto, že jsem synovi ukradla do auta dva plyšáky - rybu a chobotnici - obojí v tyrkysovém provedení - se nediv, praštěná ženská.:-)

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:26

Chtělo by to celkovou fotku toho poršátka smiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:34

Gizmo_CZ:
Tak tady ho máš a moc mi ho nepomlouvej, je to moje zlatíčko. spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Přílohy: (228KB)  
Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:38

Sem myslel, že je to Astra Fko a podle sloupku modrá barva.A on zatím zakuklenec jeden Kadet a barva "hnědá?"

Ale jinak docela zachovalý the finger smileythe finger smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:41

Gizmo_CZ:
Jj, kadett. Barva je černá metalíza (ono je to na těch fotkách asi špatně vidět). Na to, že je r.v. 1986, tak je v hodně dobrém stavu.:-) Slouží skvěle a jezdí okolo 5l/100km - diesel.

Re: calouneni
Autor: lolinka (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:44

Gizmo_CZ:
Ono ti to možná přišlo jako hnědé na straně - tam je totiž překytovaný, protože původní majitelka měla promáčklý blatník v místě kde nešel do hladkaq vyklepat, tak jsem ho překytovala a přestříkala, ale barva není v tak vysokém lesku jako zbytek. Stejně půjde časem na celou kosmetiku.:-)

Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:53

tak koukám že já nemám ani jednu fotku mého "miláška" !!!! Ta nestoudnot!!
tak aspoˇˇn ze svatby synovce jsem něco vykuchal :-) a potahy sice koupené, ale ladí. Jsou modré the finger smileythe finger smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Přílohy: (39.2KB)   (98.8KB)  
Re: calouneni
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2007 20:55

PS když tak na to koukám mě by ty tvoje potahy "ladily" the finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smiley

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **     **  **    **   *******   **     ** 
 **     **  **     **  ***   **  **     **  ***   *** 
 **         **     **  ****  **  **     **  **** **** 
 ********   **     **  ** ** **   ********  ** *** ** 
 **     **   **   **   **  ****         **  **     ** 
 **     **    ** **    **   ***  **     **  **     ** 
  *******      ***     **    **   *******   **     ** 
Powered by Phorum.