www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
ZAMLZENI OKEN
Autor: Macek4111 (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2008 15:48

Ahoj ,mam problem kdyz prsi tak se mi zamlzi okna komplet vsechny ,vim ze je to normalni ale zapnes na odmlzeni a ono nic ,, uz si fack nevim rady .a nejhorsi je jen kdyz prsi tak fack nevim ...filtr jsem menil .co stim ...porad te ,dekuju

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2008 15:52

A co si přečíst ten úvod v červeném??!!!
Jak chceš poradit, když nevíme kde se okna mlží????
A navíc se tento problém již zde probíral, pokud bys použil vyhledávání,tak určitě najdeš odpověd.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Macek4111 (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2008 16:05

Ahoj .vím že jsem to napsal blbe ale nikde jsem nenasel ten spravnej odkaz .tak proto jsem zalozil nove tema .poradne se to v tom jeste nevyznam .ale .zacnu od znova .kdyz jedu autem a zacne prset tak se mi zamlzi vsechny cele okna .nejhorsi je predni sklo poradne nic neni videt .zapnul jsem vetrak a sice to trosku zmizelo ale furt pres to nebilo nic videt ..postrani okna byli taky zamlzeni ale slo to .porad te co stim ..v necom musi byt chyba .prece to neni normalní porad te dikes

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2008 18:18

Mám podobný problém, zatím jsem ale nepřišel na příčinu. Může to dělat špatný kabinový (pylový) filtr (ten jsem vyměnil), nebo mokro na podlaze (to trochu mám, ale nevím, kde se to tam bere), nebo zaseknutá klapka vnitří cirkulace vzduchu (to jsem zatím nekontroloval). Tak zkus toto.

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Macek4111 (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2008 18:31

A TO NAJDES KDE ? cim vic je to zajimave .filtr jsem taky menil a myslim si ze je to cim dal vic spatny .

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2008 19:28

Tak az bude po dešti tak hoši vyndejte plast co kryje pilový filtr a pokud bude vlhký máte špatně složený tento plast případně jeho těsnící guma to má za sebou hledejte problém v tomto místě na 99 procent půjdete správným směrem

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Macek4111 (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2008 05:45

filtr jsem menil .slozeni si myslim ze je ok .ale me se zda jak kdyby ty vetraky to nezvladali .jen maly mapy pres ne bylo videt .tak nevim no

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2008 05:48

máte klimatizaci? Co hadička od kondenzátu? neteře vám to do auta?

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Macek4111 (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2008 11:19

klimosku mam ...dneska jsem byl servisu a kontrolovali mi to a na nic neprisel ..takze nevim no ..dalsi rady

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: Vaša (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2009 16:26

Tak to mate asi praskle nebo spatne zapojene topeni - ja to tak mel. stacilo dotahnout hadice co vedou do topeni a uz se mi okna nemlzi

Re: ZAMLZENI OKEN
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 10.02.2009 09:07

A co takhle zaseklá klapka vnitřní cirkulace ? Už jsem to zažil a okna se mlží hrozně.

Ventilace
Autor: Michael (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 20:34

Potřeboval bych poradit. Mám problém s ventilací když je chladno a okna se zamlží tak mi z ventilace jde znatelne vzduch až když ji přepnu na trojku a to dost hučí takže jet stim porád není moc příjemné. Můžete mi poradit kde může být zrada díky smiling smiley

Re: Ventilace
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2008 21:23

Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Ventilace
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2008 05:41

Pylovy filtr, staci hledat !!!

Re: Ventilace
Autor: Michael (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2008 15:17

Jasně, je to astra F označení motoru přesně nenvím ale je to 1.6 16V

Re: Ventilace
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2008 09:06

Pokud ti to "hučí" můžou být špatné ložiska motorku - nebo tam bude bordel - no záleží na stavu toho filtru! Co zkusit ten motor vytáhnout?! Promazat vyčistit.

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Ventilace
Autor: FishmanAlda (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2009 14:10

ahoj a muzete mi rict kde ten motorek najdu nebo spis nejakou fotku pokud nekdo ma smiling smiley diky za kazdy info - prestal mrcha foukat

Aleš Morkus
Opel Astra F r.v. 98
motor x16szr

Re: Ventilace
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2009 14:20

Sundej plasty co jsou pod steracema a najdes ho.

Re: Ventilace
Autor: alex (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2009 21:41

Hledat!!! www.opelastra.cz/technika/pylfiltr.htm

[greenalex11.rajce.idnes.cz]
Astra F 1.6 , 55kw ,x16szr,r.v.96.

vnitřní mlžení
Autor: Mirek D. (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2007 19:20

Ahojte Opel Astra F 97 , jen bych se chtěl zeptat čím to tak je že když prší tak se mi moc mlží ve vnitř skla a to mám ventilátor na 4 , mám vyměněny pylový filtr a nepomohlo to tomu.

Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **   *******   **    ** 
 **     **  **     **  **   **   **     **  **   **  
 **     **  **     **  **  **           **  **  **   
 *********  **     **  *****      *******   *****    
 **     **   **   **   **  **           **  **  **   
 **     **    ** **    **   **   **     **  **   **  
 **     **     ***     **    **   *******   **    ** 
Powered by Phorum.