www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
5. Interier, Exterier :  Technická poradna   okna, palubovka, karoserie, nárazníky 
Zadní stěrač
Autor: Phobos (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 12:44

Zdravím...doufám, že mě nebudete kamenovat..zkoušel jsem hledat, ale nejspíš se v tom moc nevyznám jestli je to ono...

Jednoho rána jsem chtěl setřít zadní sklo (nebylo zamrzlý), no a stěrač se zastavil v půlce cesty...dál jen jakoby motor cvakal a chtěl se pohybovat, ale stěračem nepohnul... ale přitom stěračem jde bez nějakého odporu pohnout rukou..poradíte, kde by mohl být problém?

Re: Zadní stěrač
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 12:50

No a to by prave jit pohnout nemelo. Nejspis se odrbalo plastovy kolecko.
Jen pro predstavu - [www.opelastra.cz]

Re: Zadní stěrač
Autor: Phobos (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 12:57

A je možný, že by to odešlo jenom tak najednou? předtím jsem s ním problém neměl, že by se třeba nevrátil do původní polohy...

Re: Zadní stěrač
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 16:41

Rozeber to a uvidis. Je to prace na chvilku a uvidis presne co se stalo. Takhle nema cenu spekulovat co se kde mohlo stat.

Re: Zadní stěrač
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2008 21:09

Z jiného soudku ... jak donutit stěrač zadního okna kombajnu, aby stíral celé sklo (a nevynechával flek přesně uprostřed) déle než nějaké 2 měsíce? Jako by po nějaké době ztratil stěrač přítlak. Zkoušel jsem klasické stěrače i ty nové - pružné. Pomůže výměna celého raménka za NOVÉ nebo jde to staré v klubu nějak easy rozchodit?

------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Re: Zadní stěrač
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2008 21:16

Pokud ti nechodí raménko v kloubu, tak je závada jasná. Buď nové, nebo ten zarezlý čep odvrtat a nahradit.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   ******   **    **   *******  
 **     **  **     **  **    **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **        **  **    **        
 **     **  *********  **        *****     ********  
 **     **  **     **  **        **  **    **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **   **   **     ** 
  *******   **     **   ******   **    **   *******  
Powered by Phorum.