www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5
Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 06:22

Tak bohuzel, tuhle sobotu ztovna nemuzu :-(
Leda to prelozit na nedeli.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 08:55

Roger: "tuhle sobotu" myslíš teď 3.12. nebo 10.12.?? já zase nebudu moct v neděli 11.ho, ale ta sobota 10. by šla. tak zatím jsme stále dva, Igas. winking smiley Snad se někdo připojí.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 09:41

No myslel jsem tu sobotu co jste navrhovali, tj. 10.12. Jedu do Vidne :-(

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 11:44

Roger: aha, to je škoda. no třeba to někdy vyjde a domluví se vícero lidí winking smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2005 12:16

Lidicky co je s vama? To tam budem sami s celerakem?smiling smiley Tak snad to nebude takovy pidi srazek smiling smiley Pripoji se jeste nekdo?smiling smiley

Roger: jedes lyzovat ? grinning smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Tondach-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2005 17:09

Tak asi jo,moc vás nebude.Mně to doteď bylo jedno,pořád volno,ale je před vánoci,tudíž mám ve kšeftě soboty a neděle dopoledne pracovní a doma taky musím něco dělat.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2005 20:49

Igasi a co to prelozit na jiny den? Rad bych prijel. Co treba v patek odpoledne?

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 12:26

Roger: tak me je to vcelku jedno....vyhovuje nekomu spis patek odpoledne/k veceru nez sobota?smiling smiley cim vic lidi, tim lip smiling smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 16:28

patek k večeru? no snad pak ještě zaparkuju u baráku, ale předběžně by to šlo, zatím v tom problém nevidím.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2005 16:40

jo a hlavně se už teda pomalu rozhodněte ať vím jak si případně zařídit pár dalších věcí

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2005 10:32

Tak dobra, ted si trosku za hraju na sefa :-) a udelame to v patek 9.12.2005 na 16.30 v garazich v Carefouru v Kralove poli. Uplne vzadu, snad tam bude volno. Pak se kdyztak nekam presunem, kde si na chvilku sedneme. Souhlasite? Kdo vsechno prijedete?

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2005 11:14

Tak to mě mrzí, bohužel se tam na 99 % nedostanu. :-( Pač se zrovna stěhujeme a musel bych zpátky do Brna. A navíc mám teď 2,5 m dodávku takže bych se do těch garáží ani nedostal :-( Tak snad příště.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2005 11:45

To Roger: ok, budu tam....

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2005 21:49

v garážích úplně vzadu??? tak jo, buď vás někde v rožku najdu nebo najdete vy mne. pokud se nestane něco nenadálého, tak tam bude stát trocha upravenej 3dv. kadett se šedou metalízou winking smiley tak se těším že poznám pár lidí odsud. zatím čus, ještě sem zas mrknu jestli něco novýho nepřibylo.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2005 21:19

Vidím že nic nového, tak zítra to asi platí tak jak psal Roger... doufám teda winking smiley Kdyžtak zkusím stát v nějakým rožku, tak mě najděte, nemám na nikoho z vás mobil abych někomu napsal případně kde jsem... tak snad na shledanou tam smiling smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 08:11

No vypada, to, ze tam budeme asi jen tri. Jinak stat budeme jako obvykle (tam jak jsem cekal minule na Tebe Igasi, to neni ono), cili vjet prvnima vratama dovnitr, rovne dozadu az na konec, pak doleva a zase az uplne dozadu na konec, tam stava nejmin aut.

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 10:10

Roger: jj jasne ja to pochopil.....dyt si stal minule uplne vpredu.....
skoda ze budem jen tri, ale tak co uz smiling smiley

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 11:06

takže v tom rožku kterej je jakoby nejdál od vchodu do centra z garáží ne???

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2005 12:46

Taxe nás tam teda moc neseslo smiling smiley a dobre me zebaly nohy z toho stání v garáži smiling smiley)

Re: Srazik v okoli Brna?
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 15.12.2005 20:23

igas: tak třeba příště... jo a prosímtě hoď mi na icq autorizaci winking smiley nějak to neprošlo sad smiley fotky jsem poslal hned v pátek (nebo sobotu) Rogerovi, tak třeba je někdy někam umístí. kdyby jsi chtěl tak napiš a pošlu ti je taky ( když dáš email smiling smiley ) tak zatím zdar, snad to brzo zopakujem... jo a konektor na přístrojovku jsem vyměnil smiling smiley

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **     **  **     **   *******  
  **  **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
   ****    **     **  **     **  **     **  **        
    **     *********  **     **  *********  ********  
    **     **     **   **   **   **     **  **     ** 
    **     **     **    ** **    **     **  **     ** 
    **     **     **     ***     **     **   *******  
Powered by Phorum.