www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7
Re: sraz Brno atd
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 22.05.2007 09:57

Pokud mi do toho neco neprijde tak se zucastnim.

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: sraz Brno atd
Autor: Dark (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2007 06:33

Tak co.Přijedete někdo i na náš sraz ke hřbitovu 2.6. ? cca od 14 hodin..?

Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2007 08:16

Mam dojem, ze to tu v Brne trosku usnulo, je na case zkusit to tu probudit. Coz takhle se zase sejit? Snad by dojel i nekdo z vetsi dalky, ale hlavne doufam, ze z Brnaku tam budeme vsichni :-)
Navrhuji sobotu 14.4.2007. Tak co, pridate se?



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Roger (05.04.2007 08:16)

Re: Sraz v Brne
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2007 14:58

V kolik? Sice nevím co ještě bude, ale když tak bych preferoval spíš v podvečer, ale na mě se neohlížejte :-(

Re: Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 15:13

Bezvadny, tak kdo dal?

Co tedy tak kolem 16h?



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Roger (06.04.2007 15:14)

Re: Sraz v Brne
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 15:33

no zase tak bezvadný to asi nebude, máme u nás na prázdninách synovce a budou tam až do neděle, a vzhledem k tomu že musím jít zítra do hokny tak budu radši odpoledne s nima.
Tak snad jindy.
Jinak ale postřehávám že to tady začíná být trochu mrtvolka. Ale na sraz do Milovic pokud to vyjde tak se zase přijedeme podívat. A hlavně vyhrát nějakou tu medailčku :lol:

Re: Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2007 18:37

Ale to jsi se prehlednul v datumu, ja psal az o pristi sobote, ne o te co bude zitra.

Re: Sraz v Brne
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 07.04.2007 07:52

Aha, tak to je jiná, sorry. No tak jetě uvidíme, se mrknu v týdnu jak se to vyvíjí a kdyžtak se přidám.

Re: Sraz v Brne
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2007 05:44

No tuto sobotu potažmo celý víkend jsem v Šumpru.Očekává mě tchýnš & spol.
Další víkend jsem volnej,ale to musíte říct vy jak to vidíte.Rád se s váma slezu.Aspoň přivítáme Jaro a letní pneumatikythe finger smiley

Re: Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2007 07:16

Tak ze by jsme to posunuli o tyden? Ja nejsem proti. Akorat nevim co Misut, on je tedka dost zaneprazdneny, ale snad by si hodinku, dve cas nasel.

Re: Sraz v Brne
Autor: Celerak - Brno (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2007 16:41

ja vas po dlooouhe odmlce zdravim, no nejak to upadlo pote co jsem prodal kadetta... ale s par lidmi jsme hodne privedli k zivotu Toyota srazy, kazdy ctvrtek se potkavame, kde jinde, nez u ustredniho hrbitova, kde se konaji "tuning srazy" - nic nerikejte, nejak jsme se k tomu nahodou primotali a uz je to tradice winking smiley

Roger: bohuzel jsem bez auta, takze se s vami neuvidim, ale do Milovic asi pojedu (viz prispevek tam), tak se snad uvidime alespon tam - Kyslik me tam zve, pry at dojedu zase po roce smiling smiley tak snad mne nevyhodite, s Toyotkou winking smiley (tady je fotka jestli jste zvedavi winking smiley [www.toyotaklub.cz] )

Re: Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2007 06:05

Na ustrednaku jsme kdysi taky zacinali, a schazeli se tam takrka pravidelne, ale pak nas to tam jaksi omrzelo a prestalo se nam tam libit. A taky to tam bylo docela o hubu, nejaci typci tam delali machry a pripadlo mi to tam nebezpecny. Uz jsem tam asi 2 roky nebyl.

Do Milovic klidne prijed, nebudes sam, kdo tam bude s jinym autem :-)

Re: Sraz v Brne
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2007 07:46

No hrozně rád bych se přijel podívat, ale myslíš že bych mohl tak na hoďku ulít z obřadu? :-)))
Takže snad až jindy, nejspíš až v Milovicích...

Re: Sraz v Brne
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2007 04:17

takže to vypadá že Mišut má svatbu a my sraz udělame až po Milovicích,nebo snad ne?!

Re: Sraz v Brne
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2007 09:31

Leda ze by jsme Misuta unesli z obradu :-))))
Ne zadny takovy, dobre mu tak, jen at se pekne ozeni :-)))))

Asi jo, sejdeme se az v tech Milovicich.
Nebo leda treba v tydnu sednout nekam na vecer, co? Teda jestli Michal nebude nekde na libankach.....

Re: Sraz v Brne
Autor: Dark (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2007 06:35

Zdar kluci... 2.6. je sraz u hřbitova,tak se přijeďte ukázat... Ať je nás víc ;-)

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2007 11:03

Tak po domluve s Comdou navrhuji se sejit pristi stredu tj. 12.9.2007 v 17h na obvyklem miste v Tescu v garazich v Kralove Poli na Cimburkove.
Kdo se prida?

Re: sraz Brno atd
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2007 11:04

thumbs down jááááááááá the finger smiley

Re: sraz Brno atd
Autor: Tondach-Astra F C16 SE (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2007 21:13

Cáááááááááááááákra kucíííííííííííí,já snad budu muset hodit áčko neboli jak říká naše Nord skupina "bulku",ale to by stejně moje Astra musela mít křídla bájného Pegasa.No česky řečeno,nic neslibuji,ale zkusím to aspoň na chvilku dorazit-budete v restauraci nahoře jako obvykle????drinking smiley

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2007 20:02

Asi jo, kdyz tam jina lepsi neni smileys with beer

Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 2 z 7


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **     **   *******   ********  
 **     **  **   **    **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **  **      ** **           **  **     ** 
 **     **  *****        ***      *******   ********  
  **   **   **  **      ** **           **  **        
   ** **    **   **    **   **   **     **  **        
    ***     **    **  **     **   *******   **        
Powered by Phorum.