www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5
Co tomu říkáte?
Autor: score (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 18:19


Re: Co tomu říkáte?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 18:52


Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 18:52

Neco strasnyho a absolutne nevkusnyho.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 19:22

Standa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Neco strasnyho a absolutne nevkusnyho.


Zajímalo by mě ty hrdino co ty na každým autě obdivuješ,snad tu koroz nebo co?jak koukám tak tobě se nelíbí vůbec nic a nikdo.Už jsem četl spoustu tvých komentářů a musím říct,že něco strašnýho a nevkusnýho jsi TY......Jsi vážně ignorant vševědecyawning smileyS blbečem se tu nebudu hádatdrinking smiley
--------------------------------------------------------------------------------
Připsal Brouček

Proč píšeš o blbečkovi, když tebe nikdo slovně nenapadl,jen to vyjadruje tvoje myšlení.Pravděpodobně asi tobě sebrali autíčko na setrvák.



Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Brouček (17.01.2007 06:56)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 19:46

Tak ted ses vazne ukazal jako inteligent....the finger smileythe finger smileythe finger smiley
Jen bych Te kamarade rad upozornil, ze ja nikoho neurazil, narozdil od tvych velice vtipnych komentaru.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 19:52

No tak musím říct,že naprostý ubožák tu jsi ty a tímto tvrzením jsi ukázal svou ubohou inteligenci.Vsadim se,ze ti je takových 16 a ani nemáš pojem o autě.Jdu radsi domu za maminkou at ti koupi ty novy baterky do toho Rc modelu,protoze jak vidim tak vubec nemas naladu,kdyz se ti vybily baterie co?A hlavne at te vykopne z toho netu neboli PC,protoze urcite jsi tak ubohý,že sotva držíš myš v prave ruce.Jsi ubohý ty .... a akorat tehle strance a temto clenum kazis autoritu



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (16.01.2007 23:55)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.01.2007 20:05

Mas pravdu, je ma 19 a asi tomu nebudes verit, ale vcera jsem prisel o ridicak. Asi uz ho nedostanu zpatky, protoze opravny zkousky uz neudelam, na to jsem moc velkej lempl.
Kazdopadne diky moc za radu, jdu si oprasit Rc, nebo jak tomu rikas auticko s Igrackem a vyblbnu se alespon s nim. Teda jestli me v nem jeste nezreznul setrvacnik, to by me moc mrzelo, protoze jsem ho dostal v patnacti k jeziskovi.
Mozna si ho z dlouhy chvilky trosku vytunim aby vypadalo sqele jako to Tvoje, vzdycky jsem po takovym touzil. Mam tu trosku lepidla Herkules a nejaky stary noviny tak se pokusim neco vymodelovat aby me to zavideli i kluci na stavbe. Oni vzdycky rikali ze to urcite nekam dotahnu a ted kdyz si ve me vzbudil toho tvorivyho ducha, tak to prece nemuzu promarnit.
Jeste jedno moc dekuju, je videt ze ses opravdovej kamarad a pomuzes ostatnim najit spravnej smysl zivota.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: palorep (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 05:19

Stando klid. Kvôli jednemu ... si nebudes kazit náladu. Prišiel sem niekedy včera a ide posudzovat tvoje komentáre, ktoré určite ani nečítal. A aby som prilial trocha do ohna nechápem ako môže niekto zhovadit tak pekné auto ako je kadett.

paša - Astra F caravan C16NZ minulost
Volvo S60 2.4 turbo benzín/LPG - současnost

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 06:33

To Paša : winking smiley smoking smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 07:55

Jde videt,ze toho tvoriveho cloveka plnych kecu mam a mimochodem jsem tvo nektere komentare cetl a bylo jich spousta a pokazde jsi nekde nekoho jen zbuzeroval.Mimochodem to neni moje auto a nevic ten kdo to tam dal,tam ma jeste napis ostatni upravene kadetty,tzn,ze asi neni jeho ani moje......Jdi do skoly se naucit cist, já půjdu s tebou a naučím se psát a vyjadřovat:-)))))



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (16.01.2007 23:57)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 09:45

No jo, zase mas pravdu, cist me taky dela problemy, nejak se me porad prehazujou pismenka, tak mozna proto jsem to spatne pochopil. Nebo bych mozna mel prestat po ranu snidat kysely okurky a rum i kdyz tady na salasi nic jineho nemame.
Do skoly to mam ale daleko, sice z kopce, ale chodim to tak 2 hodiny, to vis tezke podminky tady v horach.
Ale dekuju, ze dalsi radu do zivota, vidim ze cteni budu potrebovat.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 14:28

the finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smileydrinking smileythe finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 14:54

to Standa: Toho ksmana nebo jak si říká bych chtěl jednou v životě potkat, ale jen jednou. To musí být velký borec, když neskousne názory jiných. Hrozně rád bych ho alespoň jednou v životě viděl, abych se takovému člověku příště raději vyhýbal a raději před ním nic nekomentoval. Doufám, že takevé příspěvky vymažeš, ať už nemusíme tady ty hovadiny nikdy číst.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 16:36

Ten zadek by se mi docela líbil, ale předek je evidentně přehnán!!! Ale klobouk dolů za tu práci.(žlutý Kadett)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 16:39

To Lubus : Jeste to mazat nebudu, at si i ostatni poctou smiling smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Xman (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 16:59

Standa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Lubus : Jeste to mazat nebudu, at si i ostatni
> poctou smiling smiley
Jen at si to poctou,jen bych někdy rád viděl tebe ty blbečku

the finger smileythe finger smileythe finger smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileyyawning smiley

připsal Brouček:
tak se podívej do zrcadla, uvidíš ho hned :-)



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (17.01.2007 07:06)

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Drnic (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 17:15

Jen chci napsat svůj názor tak doufám že mě taky neseřvete. Abych řekl pravdu tak se mi to taky moc nelíbí je to moc přehnamý. Ale beru že je to prostě originál a nikdo to nemá a ta práce klobouk dolů ale jinak nic moc.

Re: Co tomu říkáte?
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 17:21

smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley tady to teda zije...smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Ufas (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 17:55

No jak už tu někdo psal, zadek to má zajímavej ale ten předek je spíš k smíchu.... Ale určitě bych se v tom rád svez.... pak bych viděl jestli to vůbec plní účel....

Re: Co tomu říkáte?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2007 19:16

To Standa: Bejt tebou Stando tak se nad sebou zamyslím. Měl by si začít trochu tunit ty "ignorante a vševědče". Jestli chceš křídlo na kadetta tak manželka zrovna vyhazuje jedno žehlící prkno a tím herkulesem ti to bude držet. Jo a taky mám rouru vod kamen na vejfuk a kus rovnýho kartonu na prahy a repráky z městskýho rozhlasu na pořádnou muziku.

Jdi na stránku: 12345Následující
Aktuální stránka: 1 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **        ********  ********   *******  
 **     **  **        **           **     **     ** 
 **     **  **        **           **     **     ** 
 **     **  **        ******       **      ******** 
 **     **  **        **           **            ** 
 **     **  **        **           **     **     ** 
 ********   ********  **           **      *******  
Powered by Phorum.