www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5
Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 23.09.2008 14:25

ta homologace je asi poslední co bych na výfuku řešil spinning smiley sticking its tongue out a co jsem slyšel tak Monti je origo s verez. koncovkou, navíc je moc velký.. potřebuju něco menšího, aby to šlo napasovat do nárazníku.. takže ten mugen

Re: Laděný výfuk.
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2008 06:23

a ten silencer robí veľkú zmenu alebo je na vyhodenie? aj ja rozmýšľam nad športovým tlmičom ale aby ma z toho zvuku nebolela hlava na dlhších cestách

Re: Laděný výfuk.
Autor: Bebe (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2008 09:13

Ja mam na sve Astře F x16xel laděný poslední díl od layting a zvuk to melo hezky, akorat asi tak po 3 letech (ted ho mam 3.5) z něj vylítalo trochu té vaty, co tlumí zvuk, trochu černýho bordelu (nejspíš saze) a od té doby na můj vkus řve dost. Ono když pak jedeš hodinu po dálnici a motor máš pořád trochu do zápřahu tak to nic příjemného není, připomíná mi to mé mládí:-) ve škodě 100. Ta koncovka je kulatá, průměr 90. Jinak je možnost koupit tyto tlumiče už přímo na konkrétní model auta (tak mi to bylo tenkrát řečeno prodejcem), takže bys měl být ušetřen toho hraní, kdy odřežeš ze starého výfuku ty 3 úchyty a pak je heftuješ na ten nový...to už bych nerad opakoval:-), ale zas to člověk nedělá tak často.

Astra F X16XEL

Re: Laděný výfuk.
Autor: viktor (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2008 14:28

tak čo vy na ten silencer? teraz má zvuk auta skôr takú vyššiu frekvenciu a chcel by som trochu hlbší zvuk ale pri zachovaní rovnakej hlučnosti

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2008 14:58

tak silencer pomůže docela dost, jak psal vrabi, když tam máš silencer auto na volnoběh skoro není slyšet, když tam silencer nemáš krásně to bublá, kámoš ma 2 ty mugeny, jako duplex a basuje to perfektně

Re: Laděný výfuk.
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 18:46

Hoší mam dotaz, mam na Kadettu cabrio C16NZ lad.vyfuk REMUS RACING (dvojče) mno a chtěl bych dat na kadetta rezonator (vypadá stejně jak KAT) Ale zajimal by mě jakej je pruměr vyf.potrubí a jakou delku toho rezonatoru mam vzit( moc jich zas neni) !

Re: Laděný výfuk.
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 19:18

To se na mě nezlob, ale předpokládám, že když to chceš dělat, tak alespoň posuvné měřítko máš a jsi schopen si změřit průměr trubky výfuku, který tam máš a délku, jakou potřebuješ.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 19:18

průměr navaření 45 a délku.. hm tak atrapy katu většinou bývaj 40-45cm víc tam asi nevleze.

Re: Laděný výfuk.
Autor: bobous (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 19:54

spiš zatim zjistuji kolik by to tak stalo a atd..., protože u Opelu mi byl řečen prumer 55, jak je znamo tak u Opelu jsou taky někdy chytří jak radio tak se ptam..diky za odpoved.

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 19:58

Kdyz tak SZ nebo icq *** *** *** at tady z toho nedelam inzerci smileys with beer

*****Moderátor*****
Lukine, ty ty ty. už tady z toho inzerci děláš.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Vendys (27.04.2009 20:22)

Re: Laděný výfuk.
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2009 20:10

Nestačilo by tam šoupnout jen trubku místo katu? Já jsem zrovna nedávno zjistil, že mému cabriu taky někdo sebral kat a je tam jen trubka.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 11:31

vsak v poradku.. misto katu supnes trubku a rezonator misto stredaku, nikdy se uz za rezonatorem nedava zaden tlumic, krom koncoveho smileys with beer

Re: Laděný výfuk.
Autor: MarkOne (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 19:52

zdravim vsechny mam astru F comby 52kw a litam s ni 185km/h a jak uz to u mladej byva chci aby to melo trosicku sportovnejsi zvuk. Nechci kupovat jen jako koncovku kterou prisroubuju,moje otazka tedy zni co koupit aby to melo dobrej zvuk,a potom me zajima jako jak co ,,bubla,, chtel bych aby to rvalo tak nejak strdidme je nejaka kategorie jak co hluci atd? predem dekuju

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 19:55

MarkOne> da se rict, ze to je dotaz na facku, protoze vyfuk se nedela k vuli kravalu sad smiley tak vyhod vsechny tlumice a kat, a nechej trubku az dozadu.. mozna ze te nepreslechnou i ve vedlejsim meste eye rolling smiley

Re: Laděný výfuk.
Autor: MarkOne (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 19:57

je pravda ze ladeny vyfuk zvedne malicko vykon? ale asi i spotrebu co grinning smiley

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 20:01

MarkOne> co si predstavujes pod pojmem ladeny vyfuk ? smoking smiley

Re: Laděný výfuk.
Autor: MarkOne (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 20:05

hezka chrom trubka,a sportovni zvuk to je to co bych chtel

Re: Laděný výfuk.
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 20:08

hm tak muzes zacit lexmaul svody z C16SE a zbytek potrubi v nerezu tak 55mm prumer a na konec nejaky Remus, tam bys mohl ocekavat i nejakou kobylu smiling bouncing smiley good luck

Re: Laděný výfuk.
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 20:16

Lukin: aha a já žil pořád v domění, že rezonátor se dává místo katu.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Laděný výfuk.
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2009 20:20

C16SE nema zadny lexmaul svody, ale klasiku jako kazdej C16NZ. Jediny dobre udelany a ladeny svody jsou na C20XE.
A Marku, vyser se na kraval, je to stejne jen lakadlo na policajty a bud rad, ze Te auto jezdi jak ma.
S Astry v kombajnu s X16SZ stejne zadnej zavodak neudelas.

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 4 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   *******   **    **   ******   ********  
    **     **     **   **  **   **    **  **     ** 
    **     **           ****    **        **     ** 
    **     ********      **     **        ********  
    **     **     **     **     **        **        
    **     **     **     **     **    **  **        
    **      *******      **      ******   **        
Powered by Phorum.