www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8
Re: Nestartuje
Autor: RUDIČ (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2011 08:17

kostry tam jsou všechny čerpadlo benz.tlači a indučka pořad siti i na klič i na start dava při startu přerušovanou jiskru prozatim dik za tvoji radu už si nevim rady ted jsem to nechal napichnout na diagnostiku co mi napiše

Re: Nestartuje
Autor: RUDIČ (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2011 15:34

vyměnil jsem jednotku a nic ale mam tam nějakou pičovynu /schok elektric/ a tam ti pořad pipa asi to je nějaky imobilizer nebo nevim skusim nakodovat řidici jednotku a pak se ozvu prozatim dik ruda když tak nech na sebe tel. a ja ti brnknu de vidět že tomu rozumiš

Re: Nestartuje
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2011 15:50

Prosim te vybli.kej si zavadu v ECU a hned budes vedet co je tam spatne..

Re: Nestartuje
Autor: RUDIČ (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2011 17:11

No to nevim co je ECU a čim to mam viblikat jsem lajk

Re: Nestartuje
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2011 17:25

Tak to ses odvaznej ze se pustis do vymeny motoru...Ach jo...dneska uz to dela vazne kazdej....

Kdybys teda alespon hledal ve foru, nebu tady na webu....

[www.kadett.cz]

Btw, mozna bych zacal tim, ze se naucis alespon trochu cesky.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Standa (09.03.2011 17:27)

Re: Nestartuje
Autor: Velda (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2011 07:21

astra F X1.6 SZR Dopoledne jsem startoval v pohodě, odpoledne chci nastartovat a při startu vyskočili otáčky a motor chcípl a už jsem nenastaroval. žádná kontrolka mi neproblikává, startér točí,rozvody v pořádku, jiskru to dává, benzín tam jde také i podle mne i kolegi, krerý se opravou aut trochu zabývá, jde toho benzínu moc. měli jsem to napojené i pc, ale v registru závad nevyskočilo nic. máme podezření na řídící jednotku. mohl by mi někdo poradit s tímto problémem? mám to auto už 9 let a až do dnešní doby jsem s ním byl maximálně spokojen. bez závad. děkuji za radu či rady s řešením tohoto problému. od té doby už motor vůbec nenaskočil. ještě jednou dekuji velda

Re: Nestartuje
Autor: Velda (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2011 07:39

zapoměl jsem dodat, že jsme měřili tlaky i když jsou o něco slabší, není to nové auto, ale i ty jsou v pořádku. velda

Re: Nestartuje
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2011 07:57

Tady: [www.opelastra.cz] je takové podobné téma. Zkus se směřovat tam.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nejde nastartovat
Autor: PitBull (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2011 13:30

Tak ja mam uplne do bodky ten isty problem a neviem si dat stim rady ..... uz si na nieco prisiel ? alebo ti niekto poradil ?

Re: Nestartuje
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2011 22:05

PitBull: Ale v tom tématu, které jsi založil a stejně tam, tak i tady nenapsal, co máš za vůz a motor, což je mezi námi podmínka v pravidlech fóra, jsi psal něco jiného. Osobně bych se podíval na tlak paliva, tedy regulátor tlaku a zpětné vedení paliva.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nestartuje
Autor: palikus (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2014 22:29

Poradte my prosim kupil som si opel corsu 1.7d rok vyroby 1997 za studena nestartuje aj ked chiti ide ako na tri vakce tri sekundy a hned xdocne po vdalsom startovani a ptidani plinu motor chiti cize prvi potom v priebehu dna startuje ok cize prvi start je na figu preco

Re: Nestartuje
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2014 22:02

Padá Ti nafta, což radil Luboš X17DTL a já mu to nedopatřením smazal, za což se omlouvám.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nestartuje astra 1.6 gl benzin
Autor: a_vrio (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2015 23:01

dobry vecer mam problem nestartuje auto. opel astra 1.6 gl iniekcne. vymenil som aj cerpadlo aj baterku aj sviecky a stale nic. niekedy to chyti a ked prejdem 10 km tak sa rozsvieti kontrolka cerpadla. ja fakt uz nevem co je . nieco spravim na aute nastartuje a potom ked to vypnem a chcem nastartovat tak to nestartuje . nieaka rada ? pomoc ?dakujem

Re: Nestartuje
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2015 09:56

Rada: [www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Nestartuje
Autor: a_vrio (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2015 15:41

Tak ja to nahram a poslem ako vyzeraju kody na mojej astre dobre ? Lebo asi to neodcitam sam .

Re: Nestartuje
Autor: Juras (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2015 19:06

Ahoj všem, moc prosím o radu, mám Astru F r.v.1991 :-) 1,4 benzin, 44 kW, motor C14 NZ. Poslední dobou mám problém s nastartováním, za studena chytá na brnknutí - no problem, ale po jízdě, až je auto zahřáté ne a ne znovu chytnout, chytne až když protáčím i 20 sekund. Mám nový palivový filtr, nové svíčky, kabely, baterku... prostě půl auta novýho :-)
Děkuji moc za radu!

Re: Nestartuje
Autor: a_vrio (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2015 12:33

Nazdar. Mam problem auto stale nestartuje . Diagnostika ukazuje chybove kody cisla su 12. 28. 19. 24. Ja uz fakt neviem co mam robit.benzinove cerpadlo sa menilo sviecky tak tiez aj benz filte naposledy som kupil aj crank sensot. A stale nic . Opel astra 1,6 gl 1994 16v iniekcne.dakujem za radu

Re: Nestartuje
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2015 06:26

No a benzín do válců jde, zapalování funguje? Co mechanická záležitost, jako rozvody?

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Jdi na stránku: Předchozí12345678
Aktuální stránka: 8 z 8


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******    ******   **     **  **     **  ******** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **       
        **  **        **     **  **     **  **       
  *******   **        **     **  *********  ******   
        **  **        **     **  **     **  **       
 **     **  **    **  **     **  **     **  **       
  *******    ******    *******   **     **  **       
Powered by Phorum.