www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Aktuální stránka: 22 z 31
Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: kamarek (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2007 17:47

skus podla tohto alarmu, ja som ho montoval a napojil na central, a ide to.


www.alarmshop.sk/pdf/cs1712.pdf

Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2007 17:48

Ty dva dráty co se rozpínají a spínají !jeden hodit na kostru a hle mám hned signál!

Proč dělat věci složitě, když to jde lehce že?!

Ale díky všem za podměty!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Manuál k CW-YK16 autoalarm
Autor: Franta Pospíšil (IP zapsáno)
Datum: 13.08.2010 07:39

Zdravím.

Nemáte prosím vás někdo manuál pro nastavení autoalarmu CW-YK16. Je koupené auto s tímto alarmem a potřebuji jej nastavit.

Díky.

Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2010 10:37

[fficial&client=firefox-a">www.google.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: pospafranta (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2010 16:03

Díky moc, ale nepovedlo se sehnat. Co se dá dělat.

Přeji pěkný den.

Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2010 16:43

Tak jinak napiš email s dotazem na levnealarmy.cz rádi i pomůžou a myslím si, že ho i prodávali tak budou mít schémata i CZ!!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Napojení centrálního zamykání na dálkový ovl. alarmu.
Autor: pospafranta (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2010 21:13

Majitel firmy levnéalarmy je můj kamarád, defacto od mala, z mého rodiště, takže tomu jsem psal jako prvnímu a musím potvrdit, že je velice ochotný. Ale s tímto alarmem se nesetkal.

A moc moc díky za ochotu.

Centrál opel astra
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:03

ahoj všem,

prosila bych radu, ohledně centrálního zamykání.
Koupila jsem minulou středu Opel Astra 1,6, r.v.98, 3-dveře, že nefunguje centrál na dálku se dalo čekat, baterka je vymlácená u obou klíčů ale od víkendu mě nefunguje ani mechanické otevření dveří na každé dveře.
takže si odemknu jen u řidiče, protože u spolujezdce není zámek. Kufr otevírám klíčem ale co je problém, tak nádrž na benzín, jelikož ta je otevřená jen když jsou otevřeny všechny dveře u auta.
jestli může někdo poradit, čím to může být, případně kam se obrátit a nenechat tam moc peněz, budu ráda.
děkuji Vám Katka

Re: Centrál opel astra
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 08:15

Do nádrže se dostaneš. Většinou jde sáhnout v kufru za boční tapecírunk, kde nahmatáš motorek a z něj jde do víčka nádrže do "Z" ohnutá kulatina. Je potřeba ji ručně zatlačit do motorku. Jinak vzhledem k tomu, že jsi ženská, se třeba s pomocí nabídne i někdo z nás. smiling smiley Odkud jsi.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Centrál opel astra
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 10:36

jsem z prahy- újezd nad lesy a za každou radu a pomoc budu vděčná, jak píšeš- jsem ženská a nerozumím tomu tolik jako chlap- přesto, že bych ráda :-)

Re: Centrál opel astra
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 20:14

Ke mě to máš něco přes 60km. Záleží, jestli ten benzín jsi ochotna investovat. Ale třeba se ozve někdo blíž.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Centrál opel astra
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2011 09:01

mám opraveno, v autobazaru MAMA CAR- kde jsem to kupovala se na to pánové mrkly a byly rychlý....děkuji všem

Re: Centrál opel astra
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2011 20:16

Zdravím, chci se optat zda li nevíte čím to muže být.
Mám astru F a jaksi mi nereaguje centerál na kliček, vyměnil sem jednotku na centrál a pořád nic. Když zamknu klíčkem tak v jednotce je slyšet že relátko sepne ale nepohne to s ani jedním servem. Napadlo mě esi to nemuže být třeba že do jednotky nejde nějaké stálé +. Nechci do toho nějak moc rypat at tam něco neodpálím. Díky za radu

Re: Centrál opel astra
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2011 20:31

Nemám lepší radu, než to zkontrolovat podle schematu, který je zde: [www.opelastra.cz]
Případně rozebrat jednotku a stisknout jednotlivá relé ručně.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Centrál opel astra
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2011 19:14

eště sem zapoměl napsat že to normálně fungovalo, jak odešla puvodní jednotka tak sem to zkoušel s jednotkou z druhého auta a šlapalo to. Tak sem sháněl druhou jednotku, když sem jí splašil a připojil tak to už nešlo. No kouknu na to schéma a snad to dám nějak dokupy

Re: Centrál opel astra
Autor: kominik (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2011 16:09

Jestli sis sehnal tu druhou použitou, tak může být KO. Ty relátka můžou mít opálené nebo zoxidované kontakty. Mě jednou nateklo do auta a schytala to ta jednotka, relátko cvakalo, ale byl tam tak špatný kontakt že servem to nepohlo. Tak jsem tam dal druhou co jsem dostal k autu, ta funguje ale sem tam (asi1x ze 100) nezafunguje,relátka už taky dodělávají. Bohužel obdobné relátka jsem nenašel a bastlit tam relé s jinými roztečemi nebudusmiling smiley

Re: Centrál opel astra
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2011 06:21

No jenže obě krabičky když zapojím v druhém autě tak šlapou normálně

Re: Centrál opel astra
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2011 11:53

pokud to nefunguje vubec nijak tak nejspíš hledat kostru nebo plus pro napájení centrálu.. taky by bylo dobrý mrknout na pojistku

CENTRAL
Autor: lukynajh (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2009 06:05

Mam nasledujici problem. Astra F 5dv rok 97.
Central jen na klic.... V pripade ze chci zamknout klicem at uz od spolujezdce nebo ridice tak se vzdy zamknou vsechny dvere az na ridicovi, ale vsechny dvere se zase hned odemnou. Takze musim zamykat pres zadni dvere a zamacknout to rucne. Kolik u ridice jde hodne stuha a musm na nej silou. Resl jste uz nikdo takovy problem?

Re: CENTRAL
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2009 09:21

Tak tam asi máš to táhlo, co je na něm kolík, nebo někde ve dveřích u zámku přidřený. Když zamykáš centrálem, tak to servo neutáhne a proto se zase všechny dveře odemknou, protože zrovna přední dveře jsou pohlídaný, jestli se zamkly.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Aktuální stránka: 22 z 31


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********  ********   **    **  **    ** 
 **    **      **     **     **   **  **    **  **  
 **    **      **     **     **    ****      ****   
 **    **      **     ********      **        **    
 *********     **     **            **        **    
       **      **     **            **        **    
       **      **     **            **        **    
Powered by Phorum.