www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Aktuální stránka: 27 z 31
Re: navod na montaz dalkoveho ovladani centralu astraF
Autor: Tommymattoni (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2012 19:41

Ahoj nevím jestli je toto téma stále "živé", ale měl bych dotaz zdali lze k dálkovému ovládání RC 102 A "přiřadit" nebo jakkoliv naprogramovat jiné (náhradní) ovldání. Jde mi o to abych mohl na jednom ovladači (jiný 4kanálový) mít zároveň otvírání automobilu a pohon vrat. Všiml jsem si, že u jiných typů dálkových ovládání tohoto lze docílit různými postupy a naprogramovat až 6 ovladačů, ale návod na rc 102a jsem nikde nenašel.
Děkuji za odpověď.

Re: navod na montaz dalkoveho ovladani centralu astraF
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2012 21:30

PHOBOS RC102 A příručka zde: [www.seguro.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: navod na montaz dalkoveho ovladani centralu astraF
Autor: Robert.Straka (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2012 14:31

Zdarec chlapy, potřeboval bych poradit už jsem v koncích.. Zapojil sem univerzální DO keetec k origo centrálu opel vecta B všechno chodí dobře až na jednu podstatnou věc zamknu auto DO ale už ho DO neodemknu.. ale když to udělam naopak že odemknu auto klíčem tak ho zamknu DO.. prosím poraďte někdo.. jo a mam to zapojený přes mínusový impulz.. díky za odpovědi..

Re: navod na montaz dalkoveho ovladani centralu astraF
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2012 18:40

Doporučuji alespoň vyfotit, pokud ne naskenovat, schema toho DO a napsat nám které kabely DO jsou připojeny na jaké barvy vodičů ve voze. Když nevíme co a kam je připojené, můžem leda odhadovat.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2005 04:30

Ahoj, můžete mi poradit kde najdu v OPEL ASTRA G Combi (5/98) řídicí jednotku centrálního zamykání a jaké vodiče jsou pro ovládání centrálního zamykání ? Nebo jak jinka napojit Výše uvedený alarm na centrální zamykání než na řídicí jednotku ?
Kluci z Oplu ji moc dobře schovali :-) Díky

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2005 06:47

nehledej řj a připoj to rovnou na kabely co jdou ze dveří průchodkou u F ka to byl bílohnědý a rudo hnědý odzkoušíš to žárovkovou zkoušečkou přes kostru na jednom to centrál zamkne a na druhém odemkne. nezapomen mít vyndané klíče a zacvaknutý zámek. a ostatní dveře zavřené aby mělo auto pocit že je vše zavřené

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Rabitt (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2005 10:15

Mam Astru F a ridici jednotka centralu je u spolujezdcovych noh vpravo pod plastem ve sloupku A, takze u Astry G bych hledal taky tam.

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Roman (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2005 05:10

Všem děkuji za rady, vyzkouším . RRoman napsal:

> Ahoj, můžete mi poradit kde najdu v OPEL ASTRA G Combi (5/98)
> řídicí jednotku centrálního zamykání a jaké vodiče jsou pro
> ovládání centrálního zamykání ? Nebo jak jinka napojit Výše
> uvedený alarm na centrální zamykání než na řídicí jednotku ?
> Kluci z Oplu ji moc dobře schovali :-) Díky

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Bedys02 (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2012 15:21

Ahoj, bohužel mi dnes přestal fungovat ovladač(ten se tváří že funguje) nebo to nepřijíma signál.Zkrátka nemužu vypnout imobilizér a tím pádem ani s autem odjet mužete mi dat nějake tipy co s tím mám dělat? Diky

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2012 16:04

A co základní věc -baterka???

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: ALARM CA-320 AKCENT - Jablotron
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2012 11:49

čus pokud máš opravdu CA 320 tak ten má valet tlačítko alias rudý čudlíček který když při zapnutém klíčku zmáčkneš tak tím deblokuješ imo alarmu

Centrální zamykání - dodělat
Autor: JanZat (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2010 20:38

Zdravím,

dostala se mi pod prsty Astra F, 1994 1.7D (17 DR) 2door a buď nemá (nebo jí nefunguje) centrální zamykání na klíč.

Nevím, zda se dělaly astry bez centrálu (v životě jsem takovou neviděl) a zajímalo by mne, zda je v Astrách standartně osazena kabeláž a řídící jednotka centrálu a stačí připojit pouze motorky (mám), nebo je třeba koupit celou novou sadu i s řídící jednotkou.

Pokud pořídím celou sadu i s jednotkou, odkud jí mám nejlépe napájet? (pokud nechci rozebírat palubku před spolujezdcem, abych se dostal k místu, kde se standardně (tedy podle mne se to dávalo za kastlík a pro přístup bylo třeba odmontovat ECU) nachází.

Dík
Honza

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2010 20:53

Doporučím ti přečíst tohle:
[www.opelastra.cz]
[www.opelastra.cz]

Astry nemají uni kabeláž na cenrál.
napoj + od pojistek - kdekoliv
Astry mají standartně centrál jednotku v pravém A sloupku žádná palubka se nerodělává.

Já dodělával centrál na caravana v roce 2007 nebo tak nějak. sada 899kč za 4 hod jsem to měl jak nic i s přestávkou - funguje dodnes bez problémů...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: JanZat (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2010 21:10

Nerozdělává? Já mám za to,že musím vyndat kastlík?

Mimochodem vlastně jsem si neuvědomil, že odpověď na to, zda tam ta kabeláž je už znám když jsem předělával audio, tak jediný kabel, který do dveří vedl, byl k reproduktorům...

No... Myslím, že raději někomu zaplatím 1500,-, aby tam ten centrál dodělal. Já už další kabely tahat nechci grinning smiley

Krom toho stejně jezdím málokdy jinak než sám - tak mi alespoň nikdo nečubne (bez použití dlažební kostky) na křižovatce ze sedačky spolujezdce třeba notebook...

Dík za rady
Honza

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2010 02:41

Tu poslední větu teda fakt nechápu...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2011 10:58

Zdarec, když už se bavíte o tom dodělání centrálu, mám astru F v karavanu a taktéž tam není centrál. Je velký problém vytáhnout kabeláž z jiné astry a přidělat to tam? Jít drát po drátu a pak to šoupnout do druhého auta, univerzální centrály se mi tam montovat nechcou

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2011 19:01

nic není problém...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2011 20:30

Možná bych se raději nejdřív podíval, jestli tam ta elektrika náhodou není.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2011 15:14

No pochybuju že tam eletrika bude bo do dveří nevedou ani kable na repráky. Nic není problém, to je pravda, jen sehnat nějaký vrak ve kterém to je )))

Re: Centrální zamykání - dodělat
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 16.08.2011 17:39

Tom:
Nebo je ještě možnost použít UNI svazek, který dostaneš k novému UNI centrálu...

A nebo použít UNI svazek a originál motorky...

A nebo si svazek udělat - je to pár drátů...

Aktuální stránka: 27 z 31


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   ********  **    **  **    ** 
 **        **     **  **    **  **   **    **  **  
 **        **     **      **    **  **      ****   
 ******    ********      **     *****        **    
 **        **     **    **      **  **       **    
 **        **     **    **      **   **      **    
 **        ********     **      **    **     **    
Powered by Phorum.