www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 2 z 10
Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2005 11:49

Neboj se o to klusání . Já určitě dorazím a klidně tě vezmu . Tak zatím se měj . Tak v neděli . Zdaz . Zdar taky všem oplum . I těm kterým není moc dobře . Ale to je v poho . Zdarec

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 10:06

Chlapi, za tři hoďky v Kopřivnici:-) Těším se...
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 21.12.2005 16:55

Ahoj všici,tak se dívám a ještě nikdo nereagoval na srazík ,který se konal v neděli 18.12. v Kopřivnici..Tak ja to teda trošku popíšu(pro ty kteří se nezůčastnili)..Scuka jsme měli ve 14h u Kaufu v Kopru a čekali cca do 14:30h,kdyby se někdo opozdil.Bylo nás 7 aut,Gallo,MarekNJ,Dajin,Dalibor,Kocur,Já a týpek s Askonou,ale nevím jak se jmenuje,tak se omlouvám.Byli jsme v Technickém muzeu TATRA kouknout na káry a některé byly fakt namakané,na tu dobu a režim..škoda,že to komouši zamítli a většina vystavených prototypů se do výroby nedostala:-( Pak jsme jeli zablbnout na parking,sice bez kuželek,ale i tak jsme se pobavili,klouzalo to celkem fajně,žádná kolize nebyla(asi jen proto,že jsme jezdili raději po jednom..).Jasný favorit tam byl asi KOCUR,který svého Kadetta vůbec nešetřil.....No a potom jsme sedli do hospůdky a pokecali o všem možným,hlavně se mluvilo o plánovaném víkendovém srázku,který by se měl uskutečnit 15-17 března,ale to se ještě upřesní oficiálně....Partička si zahrála bowling a v cca 19h jsme se rozjeli ke svým domovům...Mi osobně se srazík líbil a jestli někomu ne,tak at napíše připomínky nebo zorganizuje něco sám,ale to jenom tak naokraj...Tak zatím OPELůM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2005 11:36

Ahoj všichni:-))
Jj, srázek byl super, kdo byl ví, kdo nebyl....má smůlu:-)
Skoukli jsme super Český autíčka, vyzkoušeli pár grifů na zasněženém parkovišti, Koci opravdu bodoval, asi má zkušenosti:-). Pak jsme sedli, pili, hodovali...a někteří, včetně mě, jsme si zahráli boulec.
Teď něco k week srázku. Opravím Martina, nejednalo by se o 15-17, ale 17-19 března. Předběžně bychom mohli jet někam na chatu poblíž Ostravice. Znalí ví, jinak je to v Bezkydech pod Lysou horou... Jelikož stále čekám na informace od Kociho, nemůžu ani já sdělit nic bližšího. Takže Koci, já čekáááááám:-)
Kdyby se chtěli zúčastnit i zájenci z jiných krajů, jsme otevřená společnost:-) a rádi uvidíme všechny co budou chtít přijet, podebatovat dýl a hlavně nad něčím chutnějším než je kafe a cola.
Jakmile obdržím slíbené informace, okamžitě je zveřejním. Těm, co by snad váhali a báli se malé účasti, zděluji, již teď je obsazeno pět pokojů (cca 15 lidí) prozatím imaginární chaty:-)
Já se snad ještě ozvu, ale přesto....Šťasné a veselé, kamarádi....
Čaute
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor M. (IP zapsáno)
Datum: 23.12.2005 14:49

Zdravim vsechny.
Take se pripojuji ke chvale nedelniho srazku v Koprivnici. Bylo to moc fajn, tesim se na priste. Pokud to jen trochu pujde, urcite prijedu.
O chystanem vikendovem srazku jsem hned v pondeli informoval Rogera, ktery projevil velky zajem se (samozrejme s Katkou) zucastnit.
Preju prijemne svatky a at Opely jezdi i v novem roce, jeste lepe nez letos.
Opelum zdar!
Dalibor


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2005 14:07

Presne jak rika Dalibor, radi taky prijedeme, pocitejte 2 mista pro nas. Uz mate nejakou tu chaticku vyhlednutou? Pokud nam do toho neco nevleze, urcite prijedem.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 06:17

Nazdárek Opláci:-))
Mám nové informace ohledně week srázku na chatě Třeštík na Ostravici. Termín se bohužel změnil, takže dle posledních informací se jedná o 10-12.03. 2006. Také bohužel už není mnoho míst, takže kdo by měl zájem, hlaste se, prozatím zde.
Cena by měla být 190Kč-osoba/noc
Zatím čauky...
Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 06:53

Zdravím Moravo Severní.

Do Nového ročku všechno nej,nej......
Vidím,že byl stanoven datum a místo "výjezdního" srázku.
Pro nás zarezervujte 3 místa.Marek

Návrh: Můžem se hlásit zde a další by kopíroval......(zodpovědně)

klůlů................2x
mazec.............5x
secmazec........2x

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 06:59

Chata Třeštík 10-12.03. 2006.

klůlů................2x
mazec.............5x kopírováno
secmazec........2x
maecsemec....10x
Gallo...............3x dopsáno atd.
Marek.............3x

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Tondach ASTRA F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 10:13

Chlapi,ani nevíte jak mně štve,že si při své práci nemůžu říct tak já taky pojedu.Nevím co bude zítra,natož v březnu.Strašně rád bych vás poznal,ale rozhodovat se můžu max.tak týden dopředu.Tak vám přeju ať to vyjde-dobrý to bude určitě.Jo je na tu chatu nějaké www?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 10:43

Nazdárek Tondo. To je škoda že nemůžeš, třeba to ještě nějak vymyslíme:-)) Adresa je... www.chata-trestik.cz
Čauky Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2006 14:46

Kamarádi se mnou a mou paní taky počítejte.Určitě pojedeme taky..JINAK PŘEJI VŠECHNO NEJ DO NOVÉHO ROKU A MNOHO ŠTASTNÝCH KILOMETRŮ S NAŠIMI MAZLÍČKY...OPELŮM ZDAR-NOVON...........Jo ještě mě napadlo,kdo vlastně eviduje přihlašované "opláky" na víkendový srazík??Ty předsedo(teda GALLO)???

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2006 10:46

Vážení přátelé,
vidím,že zájem o víkendový srázek je"velký"takže k dnešnímu datu
uzavírám přihlášky.Teď.Místa na chatě jsou zamluvená a obsazená.S politováním
musím oznámit,že se na všechny nedostalo.Možnost je,že se uvolní místo
přímo na chatě Třeštík.
Přeji pěkný den.Marek

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 08:59

Nazdárek kamarádi.
Mám ten pocit, že pro vás vy parchantíci:-) nemá cenu nic chystat. Nicméně, navrhuju uspořádat první srázek 2006 ve Fulneku. Ti, co jedou na hory účast nutná!!! Proto zatím nedávám žádný termín, Očekávám návrhy...
Zatím pánové....

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 10:14

Takze na nas se nedostalo? Kdyz ja chci vazne prijet, ale s jistotu to rict nemuzu. Je tam nekde pobliz nejaky jiny ubytovani, kdybych se rohodl na posledni chvili a chtel prijet?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 00:16

Čus,souhlasím s tím Fulnekem.Kdy a kde??Těším se..

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 05:40

Ahojky kucí:-)

to Roger-all: Je mi líto že se na Vás nedostalo, ale nemohli jsme dál bez zaplacení zálohy pokoje držet. Bylo dost času na závazné přihlášení. Nejsem znalec místních poměrů, ale bez rezervace tam asi nic nebude. Pokusím se něco poblíž najít a popřípadě zarezervovat, ale musím vědět že přijedete...

to allconfused smileyRAZ FULNEK.
Předběžně bych navrhnul sobotu 4.2. 15.00 u marketu plus ve Fulneku. Pokud se ten obchod jmenuje jinak tak mě opravte. Očekávám hojnou účast, darebáci:-)

Čauky Roman

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 06:35

No bohuzel je to zrovna takovy termin, ze to fakt nemuzu dopredu slibit. Kdyby to byl konec unora, tak to jo, to bych hned zamluvil.
Kdo tam tedy vsechno bude?
Je to toho 10-12.3.?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2006 10:34

Čus,do Fulneka přijedu na 99,9%..Ale v kolik hodin???

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2006 22:09

15.00, to je ve tři. Máš to tam napsané:-)

Aktuální stránka: 2 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   *******   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **         **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **   *******   *********  **     ** 
  **   **   **     **         **  **     **  **     ** 
   ** **    **     **  **     **  **     **  **     ** 
    ***      *******    *******   **     **   *******  
Powered by Phorum.