www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 5 z 10
Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2006 09:20

TÁÁÁK JSME V POŘÁDKU PROŽILI VÍKEND NA HORÁCH A VRÁTILI SE DOMŮ..Kdyby to někoho zajímalo,tak jsou fotky v galerii srazu a já znovu opakuju:"Kdo nepřijel,přišel o skvělou zábavu,pokec a zdravý vzduch na horách"..Gallo asi napíše nějaké shrnutí.Jinak OPELŮM ZDAR-NOVON :-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2006 09:33

Napíšu, jen co se k tomu dostanu. Zatím platí to, co napsal Martin, skvělá zábava, prima počasí, cvičné jízdy se sněhovými řetězy, posilování a jiné zimní sporty:-)) A hlavně...posezení s přáteli u dobrého jídla a pití. I když, Martin má u mě vroubek!!! Kdo by chtěl vědět jaký, přijede na další sraz a určitě se ho doví:-))

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 14.03.2006 10:24

TO GALLO:To mě zajímá,netuším jaký,napiš sms bo jsem s toho nervozni..Hned,díky...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: shogun (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2006 03:02

cau panove mozna i damy prosim vas shanim zadni cirou optiku na opel astra f combi poradte prosim uz si nevim rady tunim a to jedine mi chybi jsem fakt zoufaly tel. 776 268 321 ozvu se vsem dik moc

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Zdeněk. (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2006 05:34

To shogun: nedela se..:-(

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 06:21

Chtěl jsem napsat nějaký komentář k srázku na Třeštíku. Vzhledem k projevenému zájmu na to kašlu. Ti co tam byli vědí že tam bylo fajn, ostatní mají smůlu, mohli přijet a užít si srandu s námi. Jediný omluvený je Dajin, který se ozval:-)
Chtěl bych ještě říct, že srázek může svolat každý, rádi na něj přijedeme. Takže, kucí, do toho:-):-):-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 08:12

Nazdarek.
Na Trestiku bylo fajn, urcite i dalsi srazy budou podobne.
Mam jen jednu malou pripominku, resp. navrh - v souvislosti s tim, ze se blizi "velky" sraz v Milovicich, my z divize Severni Morava to mame prece jenom dost daleko a nikdo z nas zrovna nevlastni svuj soukromy ropny vrt a rafinerii (plynarnu - NOVON...), tak navrhuju kolektivne se zucastnit Milovickeho srazu. Ja uz setrim penizky...
Opelum zdar!!!


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 08:44

to Dalibor: Ty nemáš svůj ropný vrt? Divný:-) Ale jsi zase uhlobaron, to taky nemá každý:-) Jj, na Milovice už se taky těším:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 18:20

Chlapi a kdy to vlastně má být??Problém je v tom,že mám jet s manželkou na slovensko,tak že 26-28.května nemůžu...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2006 21:18

to N0VON: Termin jeste neni jisty, vsechno zalezi na Jakubovi. Sleduj debatu.
Ale pry to predbezne vypada na jeden ze dvou vikendu na zacatku kvetna...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 13:06

Tak co,kamarádi nespácháme nějaký ten srazík v dubnu???:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2006 20:56

Já jsem pro, nahoďte termín a jsem tam:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin- černa astra (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 18:58

Zdravičko Pánové . Tak jsem opět zde . Astrid už je v poho . Jako novej a připravenej vyrazit na další srazík . V dubnu by to bylo super . Budu se těšit . Jen dejte nějakej čas a místo .

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 28.03.2006 19:47

To dajin: Vzhledem k indispozici Novonovy astry to bude Kopřivnice a blízké okolí. Nicméně, něco mužeš navrhnout sám, ať to není jen na nás. Novona tam nějak dotransportujem:-) Ještě dotázek. Co Milovice, jedeš?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 09:11

Já se tam nějak dotransportuju,Roman ví jak,že??Tak že nahodte termín,tentokráte to nechám na vás....

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin- černa astra (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 04:55

Do Milovic bych jel ale nevim jestli mi to vyjde časově . Mám ted trošku frmol . Ale snad jo . Jinak budu sledovat debaty a popř. bych se ozval včas .


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2006 19:39

Tak co chlapi. Jak to bude s tím srázkem?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin- černa astra (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2006 22:33

No to by mě taky zajimalo !!

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin- černa astra (IP zapsáno)
Datum: 03.04.2006 22:35

Ale něco by se určitě našlo !!!!

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 05.04.2006 15:38

Od soboty jsem prozatím bez auta:-( Nevíte někdo o nějaké pěkné a zachovalé Vectře A??Na obsahu a roku výroby nezáleží,diesla jen motor ISUZU...DÍK :-) 737930666

Aktuální stránka: 5 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  ********  **    **  **     ** 
 **         **   **      **      **  **   **     ** 
 **          ** **       **       ****    **     ** 
 ******       ***        **        **     **     ** 
 **          ** **       **        **      **   **  
 **         **   **      **        **       ** **   
 ********  **     **     **        **        ***    
Powered by Phorum.