www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 4 z 10
Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 06:35

To Roger: Gallo, Marek NJ, Novon, Dalibor M a Ty. Na sobotu jsme vyhlásili srázek, tak uvidíme:-)
Prvně jmenovaní budou v plné zbroji, teda s manželkama a dětma:-)) Pouze Novon asi bude mít divokou šelmu, viz sraz Odry:-) S kým dorazí Dalibor? Necháme se překvapit....

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 10:20

JO,JO budou tam sami fajn lidi,např. JÁ a moje drahá polovička,rozvažujeme,jestli vzít i mimi Karinku(viz.ODRY)..

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 20:10

Kdyz prijedu sam, tak to nestaci? :-)
Hlasim, ze jeste nevim, jestli prijedu "sam" anebo "nesam". Ale urcite prijedu (teda pokud mne do te doby neprejede treba parni valec...)
Opelum zdar!!!


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin- černa astra (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2006 18:04

Ahojky Panové . Dlouho jsem se neozval ale byl jsem mimo . Ale stale doufam že se mohu , a taky že mi to vyjde , zučastnit se sraziku u chaty Třeštík , popř. vikendového srazíku . Ale to ještě upřesníme . Budu se snažit přijet na vyjezd na Třeštík . Ale i tak se budu těšit na shledaní .
Opelum zdar !!!!

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2006 10:29

Zdarec bando,
po delší době Vás zdravím a v sobotu i potkám!!!
Pro Ty kteří nevědí ocogoo tak připomínám co už tu GALLO psal:

----SRAZÍK---

v sobotu 11.3.2006 chata Třeštík. Čas setkání 15.00 před chatou.

A kudy se tam jede? www.chata-trestik.cz
Bude tam na Vás čekat skvělá partička lidí včetne Rogera.Jste všichni
srdečně zváni.V blízkosti chaty je sjezdovka takže kdo má rád lyže popř.
i jiné sporty neváhejte a stavte se.Skvělé využití celého dne a večer pokec
konečně u piva.
PS:Kdyby před chatou nikdo nečekal asi jsme to den předem trochu přetáhli tak poproste recepční ať nás vzbudí!!! Hi,hi,hi....
Mějte se Marek

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2006 10:34

Možná bych to trošku poopravil. Kdo bude chtít, může přijet v průběhu celé soboty, ne až v 15.00. Určitě tam někoho z nás najdete. Pokud ne, tak volat 604 244 612. Proboha jen ne v sedm ráno!!!:-) Dřív jak v 9.00 nefunguju:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 08:06

Můžete dojet i dříve,já Galla vzbudím:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 09:54

Tady někdo chce jít na vlastní pohřeb:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 10:35

Kluci, je tady další výzva!!!!!
Kdo chce jet s námi na sobotní srazek (18.3.06) do Čáslavi? Vypadá to, že se tam sejde skvělá parta lidiček z našeho klubu, takže se vyplatí tam jet. Samozřejmě nepojedeme každý sám, ale po domluvě se naplní vždy jedno auto a na benál se složíme. Dle mých složitých propočtů:-)))) to výjde na jedno auto cca 800,-Kč v benzínu. Plyňáky a diesely ještě míň. Byl bych rád, kdyby byl zájem, ať si užijem nějaké srandy a hlavně překvapíme kluky v Čechách. Toť vše. Teď už je to jen na Vás....

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 11:36

Že bych takhle vyhecoval plzeňáčky ?? Cena za dopravu by byla podobná...
yawning smiley)))

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 12:39

To by se z toho Boox a spol posr*li a za to to stojí:-) Já bych to zkusil:-), teda být Tebou...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 13:01

Gallo:
Mám ale takový neblahý dojem, že to neprojde. Chtělo by to alestpoň 3 lidi do auta...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 13:54

To seženeš, nebo ne?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2006 06:37

Kucííí, uvolnil se jeden pětilůžkový pokoj z pátku na sobotu. Dalibor a Roger můžou přijet až v sobotu. Takže pokud máte někdo zájem, tak napište, podle posledních informací ze včerejška je stále volný...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Boox (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2006 09:13

Gallo: Neposrali neboj ... :-) Jen je vyhecuj ....



Příspěvek upraven (08. 03. 2006 10:22)

Opel Vectra A 2.5 V6 24V C25XE

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 10:27

Gallo:HM..Tak to nemůžou přijet v pátek a nakonec nepřijedou vůbec:-( Celkem se těším,že pokecáme z hlavním šéfem..Už se smaží řízky,odjezd se blíží-HURRÁÁÁ.....Karušku raději necháme u tchýně,mohla by dostat morální šok.Je to sice pes,ale mám takový pocit,že celkem chytrý pes(nebo spíše vyčůraný pes)...:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 10:37

Neboj, Roger,Katka a Dalibor dovalí v sobotu. Jen jsme s Daliborem zjišťovali jestli je ten pokoj z pá. na so. volný a následně jsem jej nabidl, pokud nebude mít někdo zájem. Ze soboty na neděli už je obsazený výše jmenovanými. Karinku radši neberte, je to fakt, někdo z vás musí zůstat normální:-):-):-)
Jo a nezapomeň mi vzít knížku, jakou víš:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 10:49

GALLO:Člověče takovou práci jako ty bych chtěl mít dovolenou:-)No asi jsem se měl lépe učit:-) Jo knížku ti vemu a nechceš volant z Astry??Je o něco lepší než klas, v Kadettu..Už jen sms.Jdu dřít-koupil jsem si masku z ASTRY GSI,tak ji jdu připasovat a připravit na lak(žena mě uškrtí) :-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 11:53

Nazdarek.
Prijedu urcite, nemejte strach. V patek mam hafo moc prace, ale na sobotu se tesim jako maly kluk... V kolik ze to chcete rano vzbudit?
:-)
Opelum zdar !!!

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 11:57

Aaaaa, další co chce jít na vlastní pohřeb:-)))

Aktuální stránka: 4 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **    **   *******   **      ** 
 **     **  ***   **  ***   **  **     **  **  **  ** 
 **     **  ****  **  ****  **  **     **  **  **  ** 
 **     **  ** ** **  ** ** **   ********  **  **  ** 
 **     **  **  ****  **  ****         **  **  **  ** 
 **     **  **   ***  **   ***  **     **  **  **  ** 
  *******   **    **  **    **   *******    ***  ***  
Powered by Phorum.