www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Aktuální stránka: 12 z 31
Re: centrální zamykání
Autor: Pollco (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2008 16:00

Normálně ty průchodky provrtej a máš klid! Jinak to nebudeš mít hotové ani do vánoc. Pak si hlavně pořádně seřiď serva! Nic složitého tě nečeká.

DO centrálního zamykání
Autor: Walker (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2007 19:58

Ahoj všichni, naskytla se mi možnost koupit poměrně levně novou řídící jednotku DO se dvěma DO ovladači. Proto bych se chtěl zeptat, zda jde do Kadetta namontovat DO centrálního zamykání a jestli náhodou nevíte...Ten co to prodává mi napsal toto: do řídícího servomotoru, který je ve dveřích řidiče a vy zamykáte nebo odemykáte klíčem, jde kostra a ta se přepíná v závislosti na zamknutí nebo odemknutí klíčem. Nevím, jestli jsem to napsal logicky, ale je to naprostá většina centrálních zamykání u vozidel, které mají ukostřený na akumulátoru - pol... Pokud mi někdo můžete poradit, zda to tam půjde nebo ne, právě jsem se k tomu dnes nedostal, abych na to koukl a tu dálku mám zamluvenou jen do zítřka, předem VŠEM děkuji

Jinak je to na: Opel Kadett C16NZ, r.v. 1989, HB, centrální zamykání origo Kiekert

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Bohous-Astra 1.6i (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2007 21:07

Určitě to půjde. Já jsem to ubastlil do Astry, akorát, že dodnes nezprovoznil..sad smiley..Nějak není čas a nálada to dodělat a vyzkoušet.Cau

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Walker (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2007 18:50

Ahoj, moc Ti děkuji za odpověď, objednal jsem to, tak jsem zvědav, jak to tam půjde, ale kdyby to bylo buzeno i kladnými pulsy, tak tam vlastně stačí dát relátko, ještě jedou díkes, Petr

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2007 22:58

samozřejmně musíš doplnit i motůrky centrálního zamykání,jinak je ti DO na h .....

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: DO centrálního zamykání
Autor: stano (IP zapsáno)
Datum: 10.03.2008 20:14

Ahoj opláci,prosím chci se zeptat,vloni jsem koupil astru F 1996,mám centrální zamykání,klíček s dálkou,v autě je vše orig.i alarm je na oknech...,ale jde mi jen vše manuálně,jak zprovoznit dálku?Ten co mi to prodával,tak prý neměl nějaký kód,mluvil pravdu?Tak nevím co ktomu chybí...Díky moc předem za radu a přeju hezký den

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 11.03.2008 20:53

Našel by se někdo na ostravsku, kdo by mi (se znalostí věci) zapojil na Astru s centrálem na klíč doplnjkové dálkové ovládání "Made in Taiwan" (řídící jednotka + 2x DO)? Mohu naskenovat a poslat návod přiložený k té sadě DO.

------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Re: DO centrálního zamykání
Autor: oko (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2008 16:10

sme dva smiling smiley

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2008 10:55

škoda hoši že jste tak daleko na Pardubicku není problém

Re: DO centrálního zamykání
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 03.06.2008 12:24

Tak už mám namontováno. Vyměnil jsem to své DO na autoburze v Ostravě s jedním prodejcem za tohle [www.levnealarmy.cz] DO standardně dodávané do česka (přes polsko) a vyšlo mě to vč. montáže na 1200 Kč. Zatím funguje ;-)

------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

cantral-manual
Autor: seronel (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2008 12:27

sháním manuál k centrálnímu obvládání alarmu.Nevím jistě jaký alarm mám, ale zezadu na ovládání je napsané toto číslo ICCID-0B(nebo 8)DT3h778. Mám Opel Astra F,1996. Nevíte o tom manuálu někdo?
ps: po zapnutí centrálu se po chvíli spustí alarm

Re: cantral-manual
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 04:49

Pokud máš origo. alarm z výroby, tak v sekci technika
jsou elektrická shémata zapojení centrálního zamykání
a alarmu (DWA),nebo popis seřízení servomotorů centr.
zamykání v knize, Jak na to? Seřízení má vliv také na
alarm. Více toho asi neseženeš.

Re: cantral-manual
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 13:17

A taky zkontroluj, jestli nějaké čidlo ve dveřích, v kufru nebo na oknech není vadné, respektive šluslé s kostrou, to by pak mohlo alarm taky spustit. Pokud na nic nepřijdeš, zkus taky navštívit Opela a nechat si to napíchnout na počítač, pokud je alarm originální, mělo by to jít zjistit.

Re: cantral-manual
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2008 16:59

Závada by měla jít i vypípat na diagnostické zásuvce, propojením svorek
A - H. Bohužel ale nevím čísla kódů DWA, tak pokud je někdo zná, nebo ví
kde je najít ať dá vědět. Pak zbývá již jen OPEL servis,viz MetalKalic.confused smiley

Re: cantral-manual
Autor: Stanc. (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2008 15:48

Ahoj.
Najdi si ve vyhledávači: h.r.a - ECU Fault Codes ( prohlédnout Web )a klikni si na
přeložení stránky u odkazu. Jsou tam zobrazeny kódy, ale bohužel pouze počítačově
přeložené. Kdo ovládá dobře technickou angličtinu, by to mohl odborně přeložit.
Jsou tam chybové kódy A - B všech ECU a dále tyto chybové kódy přes piny:
A - K = ABS Antibloksystém
A - J = ETC Elektron.trakční kontrola
A - H = DWA Zabezpečovací zařízení ALARM
A - C = AT Automatická převodovka
Snad to někomu pomůže.

dodatečná montáž DO
Autor: astra 1.8 16V (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2008 14:14

zdravím mám astru f 1.8 16V která má centrální zamykání ale chtěl bych k tomu přidat dálkové ovládání s alarmem netušíte jestli ten původní centrál má nákej vstup na externí zařízení které by ho ovládalo ? a kde mám řj centrálu hledat ? díky za odpovědi

Re: dodatečná montáž DO
Autor: FishmanAlda (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2008 11:23

to by me teda taky zajima zdali se da dodelat do snad se nekdo ozve

Re: dodatečná montáž DO
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2008 19:46

V jiném vlákně jsem montáž popisoval, jde to přidělat v pohodě, stačí napojit dva vodiče pro signál odemknutí a uzamknutí a je to. Konkrétní montáž ale závisí na modelu dálkového ovládání, které koupíš. Koukni zde [www.opelastra.cz] .

Dalkove ovladani Jablotron CA10REX
Autor: Davidr X16XEL (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 05:06

Zdravim , Vcera jsem zkousel davat toto dalkove ovladani do auta a nejak se mi nedari zapojit na central. Dvere se zavrou a hned zase otevrou. Neresil nekdo problem cim by to mohlo byt ? Alarm mi funguje tak jak ma.
Diky David

Re: Dalkove ovladani Jablotron CA10REX
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 07:04

A měl jsi zavřené všecny dveře? Pokud máš otevřené přední tak se ten centrál takto chová jinak co se týče barviček astry tak je to hnědo bílí a hnědo rudý a jsou u konektoru v průchodu dveří řidiče a nebo spolujezdec podběh pod plasem za řídící jednotkou je přímo ustředna centrálu. A pokud máš okna v elktrice dají se spoji s centrálem i oni je to ale trošku robota a musíš mít nějaké základy o el.

Aktuální stránka: 12 z 31


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **   *******   ********  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **           **    
 **     **  **     **         **  **           **    
 **     **  **     **   *******   ******       **    
 **     **  **     **         **  **           **    
 **     **  **     **  **     **  **           **    
 ********    *******    *******   ********     **    
Powered by Phorum.