www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Aktuální stránka: 4 z 31
Re: Instalace alarmu za $
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 20:21

To si myslím že slušný.
Dojeď do Brna a udělám ti to za 1400 :-))))))

Re: Instalace alarmu za $
Autor: Lauda (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2005 15:38

Super, tak mam hotovo, Hoffmann pohodovej kluk co tomu fakt rozumi, takze muzu fakt doporucit.
Jen nejde vyresit jeden problem s aut.zapinani svetel a to je, ze ASTRA F ma ovladani intenzity sviceni pristrojovky v hlavnim vypinaci a pry to nejde udelat pres to "udelatko", nevite jako to vyresit? Takhle totiz kdyz pouzivam automatiku, pristrojovka nesviti..

Napadlo me tam dat regulovani z jinyho auto, co to ma maly a extra ale nevim z jakyho..

Dálkové ovládání.
Autor: Al (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 05:40

Ahoj.
Chtěl bych se zeptat, na dálkové ovládání dveří. Uvažuji o jeho montáži do auta, myslím si, že zapojení zvládnu a chtěl jsem se zeptat, kde je nejvhodnější místo pro montáž. Kde se obvykle ovladací skříňka montuje.
Diky.

Re: Dálkové ovládání.
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 11:46

Pravý A sloupek, je tam ovládání centrálu a většinou se to za ten krycí plast vejde.

DO
Autor: Radek (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 11:54

AHOJ,MÁM K AUTU JENOM JEDEN DÁLKOVÝ OVLADAČ A ZÁMKY MÁM ZAVAŘENÉ,TAKŽE KDYŽ MI ODEJDE TAK SE DO AUTA NEDOSTANU.kOUKAL JSEM ŽE SE PRODÁVAJÍ UNIVERZÁLNÍ OVLADAČE.PUJDE NASTAVIT NASTAVIT FREKVENCE OVLADAČE DO ALARMU??nENÍ MOŽNÉ POTOM ŽE BYCH AUTO OTEVŘEL JAKÝM KOLIV UNIVERZÁLNÍM DO?

Re: DO
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.12.2005 12:15

Radku, mozna Tvuj prispevek mel zacit slovy : Mam Opel Kadett s dodelavanym DO od Jablotronu.........nebo.......Mam Opel Astru s origo DO...

Kazdej "univerzalni" ovladac se musi naprogramovat - naucit na ten konkretni system, tak ze je vylouceny aby sis v kramu koupil ovladac a cestou domu pootviral auta v pulce mesta.

Astra F centrál, který drát ?
Autor: Hany (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2006 19:13

Dobrý den,
Mám dotaz na centrální zamykání. Potřeboval bych připojit alarm, ale nevím, který drát je na zamknutí a který na odemknutí. Opel Astra F.
Pokud to udělám podle schématu, kerý je tu na stránkách tak to jde do zkratu.
Díky
Hany

Re: Astra F centrál, který drát ?
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 05:39

jjjjje to hnědo červený a hnědo bílý průchodka dveří řidiče

Re: Astra F centrál, který drát ?
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2006 06:28

Oddělej tapecírunk u pravého A sloupku a tam je řídící jednotka centrálu. Doporučuji zapojit tam.

Zapojeni CENTRALU???
Autor: lukas (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2006 14:33

Opel Kadett 2.0 8V:Zdravim chci se zeptat jak postupovat pri dodatecne montazi centralu tzn. kam nebo jak namontovat moturky a rid jednotku centralu.
Nedavno jsem ho koupil
Motůrek do dveří u spolujezdce,motůrek do zadních třetích dveří,ovladač centrálu do dveří u řidiče,řídící jednotku centrálu. K centrálu mam konektor k řídící jednotce centrálu a ke každému motůrku i ovladači jeden konektor (ten druhy konektor nemam jeto ustrizeny)s kusem kabelu,bylo me receno ze kabely se daji lehce poznat a nebude tak slozite je mezi s sebou propojit jinyma kabelama, moturky jsou original GN.
!!!!!!!!!!PROSIMVAS POMOZTE ME NEKDO JAK TO MAM ZAPOJIT DIKY MOC!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2006 15:48

Těžko se to popisuje, ale pokud přijedeš, tak ti to namontuju a zapojím.
Rád bych ti poradil víc, ale z hlavy si to nepamatuju, jelikož jako automechanik mám v hlavě několik aut. Pokud se ale nepletu, tak jsou na to v kastli přímo díry (v předních dveřích by to měli být dvě nad sebou v místech pod zámkem a v zadních je buď podobně anebo jsou ty motorky namontovany ve vodorovny poloze). Ty kabely k motorkům nějak zapoj a zkus jestli to odemyká nebo zamyká, případně ty dráty otoč.
P. S.
Jsem z Oslavan (cca 30km od Brna)

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: lukas (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2006 16:22

Ja jsem z vychodnich cech,takze spatenka..Jo ty dve diry tam jsou dole ve dverich nemam tam ty tahla nebo je mam nako odpojit a napojit nato ty puvodni co tam mam tedka ???A co ta ridici jednotka toho centralu ta PRIJDE kam??

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2006 05:48

řídící jednotka se dává většinou za přístrojovou desku, ale u Kadett se myslím dávala nad kastlík u spolujezdce hned vedle "řídící jednotky" k chceku. Ty táhle je nejjednodušší připojit k těm původním co vedou k "čudlům"

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: lukas (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2006 08:23

diky moc tedka uz to tam dohromady

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2006 08:15

Lukasi pokud chceš jsem z Pardubic mohu zapojit nebo i pomoct s raadou pokud by jsi měl problém zavolej na 603244665 Tomáš

Re: Zapojeni CENTRALU???
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2006 16:53

Tome, jáááá chcíííí:-))

Alarm-zapojeni?
Autor: Frankis (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2006 07:18

Zdravim chlapi mam takovej problemek sehnal jsem si auto alarm BOSCH a nevim jak ho zapojit jelikos nejsem v elektrice zrovna silnej clanek.

Z toho cidla vede celkem 6 dratku 1 cerveny
2 cerny
3 hnedy
4 zluty
5 zeleny
6 modry
Poradite me nekdo kam bych je mel napalit aby to slapalo?Diky vsem za rady!!!

Re: Alarm-zapojeni?
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2006 10:52

hmm nejlepší by asi bylo zjistit přesně typ a zapátrat na netu po schématech

Řidici jednotka centralu
Autor: Mira_lbc (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2006 20:22

chtěl bych se zeptat kde najit ŘJ centralu mam astru F rv.3.98 caravan prochazel jsem všechna fora snad az na zacatek a všude se piše že ŘJ je u spolujezdce pod ŘJ auta ale ja tam nic nemam jen relatko od čerpadla diky za rady

Re: Řidici jednotka centralu
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 06.03.2006 21:58

Pokud centrál někdo dodatečně montoval může být kdekoliv. Soustředil bych se na palubní desku, já ji měl tam.

Aktuální stránka: 4 z 31


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********  **    **  **    ** 
 ***   ***  **        **        ***   **  **   **  
 **** ****  **        **        ****  **  **  **   
 ** *** **  ******    ******    ** ** **  *****    
 **     **  **        **        **  ****  **  **   
 **     **  **        **        **   ***  **   **  
 **     **  **        ********  **    **  **    ** 
Powered by Phorum.