www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 5 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Táboráci (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2009 07:53

Dobrý den,

bohužel máme stejný problém s p. Trnkou. Auto, které jsme si u něj objednali již v 6/2008 nenáme, od smlouvy jsme byli nuceni odstoupit a peníze do dnes nemáme vrácené. posílá nám jednou za měsíc tak 2.000,-- Kč. To je dobrá půjčka. Zálohu jsme zaplatili ve výši 53.500,-- Kč.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: TAKYOSEL (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 16:17

|něco užitečného pro nově nachytané od Radka Trnky z fóra blueboard.cz
28.7.2009 (22:46) | # | X Bývalý sponzor Trnky
Takže - oficiální cestou podle mě nenaděláte nic. Na Trnku platí opravdu jen částečně výhružky trestním oznámením a podobně, to vždy hned něco málo přišlo na účet. Ne že by mu to oznámení nějak ublížilo, ale je to pro něj nepříjemnost a zbytečné vysvětlování na policii. O medializování jeho osoby - to nevím, ale myslím že to mu taky moc nevadí. Ale co mu vadí je hlavně možnost narušení jeho inkognita!!! Peníze mi vrátil v momentě kdy jsem stál u dílny v Pardubicích na rohu Široké a Češkovy(kde si nechává spravovat tak 4auta do měsíce), vyhrožoval mu odtažením auta co tam zrovna měl v opravě(mimochodem Focus combi - chudák kdo si tu vraždu vezme místo peněz) a hlavně - peníze vracel, když jsem se zmínil o adrese jeho rodičů a jméně ženy, majitelky účtu na který si nechává posílat peníze(asi jeho přítelkyně). To jméno jsem zjistil asi dvě hodiny předtím než mě doplatil zbytek peněz, tak už jsem se nezabýval adresou - ale jestli máte známého ve spořitelně(kde je účet veden) nebo u policie, tak to bude hračka. To bude totiž vlastně i adresa Trnky - soudím podle sebe, nenechal bych peníze na účtu nikomu, kdo mi není blízko a ke komu nemám důvěru. Jeho rodiče bydlí Tisová 136 okr. Ústí nad Orlici - majitelka účtu je Renáta Stibůrková

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Iveta (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2009 20:51

Milí podvedení, i my jsme v roce 2007 naletěli údajnému podnikateli p. Trnkovi. Výborný podnikatel p. Trnka reagoval na náš inzerát v Annonci, kdy jsme sháněli Ford Focus Combi. Dnes už ani nevíme, jak je možné, že jsme na jeho hru vůbec přistoupili. Auto z roku 2002 v perfektním stavu, zaslal nám i nádherné foto, vše splňovalo naše podmínky (kdybychom chtěli růžové auto s kytičkami, on by nám to nabídl). Rozhodli jsme se tedy přijet do Pardubic i s nemalou finanční hotovostí. Jelikož manžel pracuje u policie, komplet jsme si přečetli smlouvu, která sankciovala výhradně a jenom p. Trnku, tudíž se nám na tom zprvu nic divného nezdálo. Složili jsme tedy úplně cizímu člověku zálohu 120.000Kč!!! Od této chvíle začala hra na honěnou. Cca po 3 měsících nám po částkách tyto peníze vrátil, ale jen pod záminkou podání trestního oznámení a nejspíše se i zalekl mého manžela. Takže peníze jsme dostali, auto jsme nikdy neviděli a přibylo nám dosti šedivých vlasů na hlavě a jsme zas o něco chytřejší. Pokud chcete pomoci s reportáží, rádi se o svůj příběh podělíme i v televizi. Pište na mail milda030@seznam.cz S pozdravem Iveta a Milan PS: přejeme všem podvedeným pevné nervy a šťastný konec

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Ing. Vesely (IP zapsáno)
Datum: 18.08.2009 06:59

Dobry den, obracim se timto na vsechny osoby podvedene "podnikatelskou cinnosti" p. Trnky, aby nas kontaktovali na e-mailu : sapsecurityinternacional@seznam.cz. Vzhledem k tomu, ze se na nas obraci stale novi a novi podvedeni mame v umyslu tento pripad prevzit a pokusit se o zamezeni teto podvodne cinnosti a vymozeni dluznych castek od tohoto cloveka. Privitame jakekoli informace a osobni postrehy.

Ing. Vesely

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Vesely (IP zapsáno)
Datum: 19.08.2009 11:02

Verejna vyzva. Obracime se timto na osoby podvedene "podnikatelskou cinnosti" p. Trnky Radka rocnik 1970 ,aby nas kontaktovali na e-mailu: sapsecurityinternacional@seznam.cz. Pokusime se zajistit temto osobam spravedlive vraceni jejich peneznich prostredku - zaloh za slibena a nikdy nedodana auta. Vesely

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Vesely (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2009 12:37

Dobry den,

zastupujeme nekolik osob podvedenych p. R.Trnkou.
Budete-li mit zajem budeme i Vas zastupovat pri vymozeni
zbytku dluhu. Kontakt: 732569185 nebo e-mail: sapsecurityinternacional@seznam.cz. Vesely

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Kouzelník Trnkolíny (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2009 16:59

Jedna čerstvá návnada pro důvěřivé z inzerce od Trnka Radek - alias Stibor , Stibor auta= opět nové tel. 604 867 229 , ale pořád stejná podvodnická svině.
Škoda Octavia TDI, 81kW, combi, Elegance, r.v. 2003, el. okna, stříbrná metal., Climatronic, naj. 160.000km, cena 106.000 Kč.tel. Další telefonní čísla z poslední doby která použil tel. 604 890 663, 604 867 208. Zálohy si nechává posílat na účet , který je veden u ČS. a.s. na jméno Stibůrková Renáta. Pokud někdo víte, kde v Pardubicích tato osoba bydlí, napište to do tohoto fóra, je to určitě i bydliště podrazáka Trnky.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: štupl (IP zapsáno)
Datum: 01.09.2009 20:26

ten inzerát vypadá dobře, hned posílám zálohu:-)))

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Mara.j (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2009 13:33

Zdravím
Už jsem se chystal na cestu do Pardubic se zálohou na octavii.Ještě,že jsem se včas podíval na net.Díky za ušetřené nervy a peníze.Všem co jim ten krypl dluží přeji hodně štěstí.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Veronika (IP zapsáno)
Datum: 20.09.2009 20:18

Ahoj všem....

dneska odpoledne jel můj chlap složit panu Trnkovi zálohu 49 500 za octavku dotaženou z německa.Smlouva vypadá dost solidně. Až teď jsme si bohužel přečetli to co je tu napsáno. Chlap je na prášky...Letěl tam hned po práci, sháněli jsme auto cca půl roku.
Jsme zoufalí...co máme dělat?

Poraďte. Díky moc

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2009 09:36

okamžitě k trnkovi a žádat zrušení a vrácení peněz!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: veronika (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2009 10:00

to tak jednoduchý není, jsme z jižní moravy. teď jsme dorazili od právníka. pokoušeli jsme se Trnkovi dovolat, ale hádej co? má vypnutej mobil...takže dáváme do kupy lidi co mu zavaří, násilím nic nezmůžeme. jinak už by ležel v noci ve škarpě

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Kouzelník Trnkolíny (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2009 16:56

Veroniko, veškeré rady najdeš na tomto fóru nebo na fóru Fun club Radek Trnka. tkt-pardubice
Vše už tam bylo popsáno.
[www.blueboard.cz]
Hodně štěstí a pevné nervy a po dobrém to s ním ani nezkoušej.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Kouzelník Trnkolíny (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2009 09:38

Veroniko Trnka inzeruje vesele auta dál. Teď má inzerát na Forda Fiestu 2004 naj. 70 tis. za báječných 89 tis. Octavii 2003 za senzačních 106 tis. , inzeruje pod tel. 604 867 229. Pokud mu budeš volat, tak se nenechej ničím uchlácholit, on ten hajzl jen slibuje. Musíš tvrdě do něj.
Je dobré sem taky napsat pod kterým jsménem vystupoval při" prodeji", nebo spíš vybrání zálohy. ( Trnka, Trunka, Stibor, Kašpar atd.), jakým autem jezdí příp. SPZ, kde byla schůzka k předání peněz , jaké tel. kontakty a další kontakty na něj máš. To vše může hodně pomoct.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Veronika (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2009 19:35

Ahoj Trnkoliny,

máš mail?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: jzzr (IP zapsáno)
Datum: 09.10.2009 07:55

Zdravím všechny podvedené a připojuji se k Vám, taky jsem naletěl je tomu sice tři roky a peníze jsem dostal po roce zpět, ale ta námaha s ním..hrozné, nakonec pomohlo pár urostlých kamarádu a osobní návštěva.

Tenkrát jsem chtěl opel omega, všechno bylo super, ukázal krásné foto v plné palbě a pak se to začalo stupňovat samýma problémama..technik je mimo, auto se zaseklo na hranicích atd. Dal jsem mu tenkrát 30000kč. Potom jsem na německých stránkách nalezl to samé auto se stejnýmá foto, zavolalo se tam a zjistili jsme, že auto má prasklou hlavu a bylo za pár šupů.

Teď co vím o Trnkovi nově je to, že sídlí poblíž Pardubic a to v Dražkovicích.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Leonid (IP zapsáno)
Datum: 26.10.2009 18:43

Dobrý den dostala se nám na stůl pohledávka na pana Trnku máme objete všechny adresy včetně paní Stibůrkové jeho kanceláře i dílnu v pardubicích a uspěly jsme jen u paní Stibůrkové která s ním již pár měsíců není uvedený účet již také neexistuje zrušila ho když zjistila co je zač.Pan Trnka komunikuje pouze po telefonu nebo mailem ale skutek utek poslal pár drobných chtěl bych kohokoliv poprosit o jakekoliv foto pana Trnky sehnali jsem pár fotek ale nic moc chystáme větší akci na uvedeného pána.Info na dluzimimoc@seznam.cz Dík moc za cokoliv

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: pro Gajdu (IP zapsáno)
Datum: 27.10.2009 18:51

Kopíruji jeden důležitý odkaz z fóra blueboárd.cz, adresa Stibůrkové Renáty je Na Bukovině 1127, Pardubice, Bílé Předměstí, 530 03

| 26.10.2009 (14:36) | # | X Poli
Renato, vy jste poskytla Váš bankovní účet k trestné činnosti, tím je z Vás spolupachatelka a ponesete si za to odpovědnost!

aiker reaguje:26.10.2009 (14:43)X čp.1127 ............

fanda Trnkolínyho reaguje:26.10.2009 (16:19)X majitelé Hedvika Stibůrková Na Bukovině 1127, Pardubice, Bílé Předměstí, 530 03 - že by rodiče a dům po babičce? Tak tu jsi Radku schovanej?

aiker reaguje:26.10.2009 (16:44)X no pěkně tady dneska někdo jen tak neusne

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Wasilius (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2009 22:09

prosím všechny kteří byly tímto panem podvedeni a chtějí peníze zpět at se volají na tel číslo 773 66 90 36.Předem děkuji D.K.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Od Gajdy (IP zapsáno)
Datum: 29.10.2009 10:18

Neověřeno , ale kdo ví. Na každém šprochu je pravdy trochu. Je to s největší pravděpodobností příspěvek od samotné Renáty Stibůrkové alias Gajdy. Trnka má asi novou kurvičku. Třeba to sedí. Lovu zdar !!!!

Nová přítelkyně trnky je p.Renata Sádecká 3děti poslední trnkovo bydlení je někde v okolí Zlaté štiky nechává se tam vozit taxíkem.

Aktuální stránka: 5 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  ********   **    **  **    ** 
 **     **  ***   **  **     **  **   **   ***   ** 
 **     **  ****  **  **     **  **  **    ****  ** 
 **     **  ** ** **  ********   *****     ** ** ** 
 **     **  **  ****  **         **  **    **  **** 
 **     **  **   ***  **         **   **   **   *** 
 ********   **    **  **         **    **  **    ** 
Powered by Phorum.