www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 10 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: vesely (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2010 09:16

Dobry den,
obracime se touto cestou na osoby podvedene R. Trnkou ci osobou vystupujici pod jinym jmenem, vzdy vsak vybirajici zalohy za ucelem "dovozu" automobilu nejlepe z Nemecka , aby nas kontaktovali na nize uvedenem e-mailu. Privitame veskere informace, podnety a poznatky o aktualni cinnosti a aktivitach.

Dale pak poznatky na "vymahaci spol. Datojiko" ktera mela
v nekterych pripadech "vymoci" od R. Trnky penize pro podvedene. Vime a mame zdokladovan min. 1 pripad kdy tzv. vybrane penize nedosli nikdy zpet k veriteli,
ale ztratili se cestou. Datojiko je nedostupne jak na tel. tak na e-mailu.
Zaver necham na kazdem z Vas, ale berte toto jako varovani a upozorneni.!!!
Uvitame tedy veskere informace o datoiku a přihlásí-li se nám i další klienti
ať již spokojení či nespokojení velmi to uvítáme .

Kontakt: sapsecurityinternacional@seznam.cz - Vesely

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: antitrnka (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2010 06:28

Tak vážení "spolupoškození", pan Trnka, nejen že je svině a podvodník, ale ještě si za peníze, který nevrací, platí svýho advokáta. Takže až z něj někdo budete dolovat peníze, tak se ho zeptejte, jakto, že prachy nemá, když má na svýho advokáta. Asi moc dobře ví, že kdyby si ho nechal přidělit ex-offo, tak by dopad u soudu špatně. Každopádně se ten proces proti němu hejbe, takže kdo může, ať na něj podá trestní oznámení.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: krup (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2010 19:43

ano prosím dal jsem zálohu na sharana 1,9 r.99 za 52000+ 3500 přihlášení majiteli čísla 737805467 ,ale ve smlouvě není žádný Radek Trnka ale technik Toman Radek a je to na
Moto-T-servis,diagnostika
Bělohradská 379,prodej
Pardubice 530 02 ,č.op 103 655 236
St.Hradiště-č.112-karosárna

Pravděpodobně se jedná o toho stejného Radka Trnku můžu o něm nějaké informace na krup@seznam.cz

to Pavel Krupička
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2010 19:53

Takže vítej v klubu - jsi jedním z těch co mu to poslali na účet, protože Trnka spěchal do Německa, že?. Číslo OP je Trnkovo, takže kdybys ho viděl osobně a opsal si ho tak víš že není Toman - tak mě tak napadá jestli už tohle není klasický podvod, tak co potom je. Firmu samosebou nehledej, ta neexistuje, navíc ani žádné sídlo Trnka nemá. Zajdi podat trestní oznámení kvůli těm iniciálům na smlouvě - smlouvu nevypovídej!!! Tady na těch telefonech ho můžeš bombardovat výhružkama: 604798722 + 604867229 + 604867208 + 604867212 + 604829911 + 605194189 + 731785183 + 605808350 + 604891170 + 604891271 + 604825548 + 604549830 + 605194189 + 604829911 + 605392028 + 733559688 + 604867212 + 737805467 ... no...a co dál? Máš někde po ruce dva dvoumetrový chlapy co se nebojej zasrat od krve?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: krup (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2010 20:10

VSTOUPIT DO DISKUZE

Z důvodu zaspamování a následného smazání diskuze iDnes a poslední diskuze byla vytvořena tato nová diskuze.
Snad tato diskuze bude mít větší přínos a větší obranu před panem Trnka/Kašpar.
Nashromážděné informace na podvodníka:



na fotografii Radek Trnka

Telefonní čísla:
604 798 722 + 604 867 229 + 604 867 208 + 604 867 212 + 604 829 911 + 605 194 189 + 731 785 183 + 605 808 350
+ 604 549 830 + 605 194 189 + 604 829 911 + 605 392 028 + 733 559 688 + 604 867 212

Zasílání zálohy (vyhozených peněz) na účet:
2084986063/0800 (majitel účtu Renáta Stibůrková - přítelkyně Radka Trnky)

"Kancelář":
Závodu Míru 2739 nebo 2738, Pardubice 530 02

Radek Trnka - NIKA, <info>
IČO: 46488685
r.č.: 700707/3667
U Potoka 751, Vysoké Mýto 566 01
Tisová 136, Vysoké Mýto
Litomyšlská 265/1, Vysoké Mýto
B. Smetany 92, Vysoké Mýto

Karel Kašpar, <info>
IČO: 47489383
r.č.: 651026/0273
Bohuňovice 26, 570 01
E-maily: trnka.rad@seznam.cz, dovoztrhovka@seznam.cz

Další nashromážděné podklady velice rád předám České Policii
(návnadu, smlouvu, pas, OP, ŽL, osvědčení o registraci, ...)

Kontakt na správce "fan clubu": tkt-pardubice@seznam.cz

Kontakt - Jan Bednařík
Autor: Straka Michal (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2010 13:05

Zdravím,
potřeboval bych pomoc ohledně p.Trnky. Bohužel jsem se také stal jedním z podvedených. Mohl byste mi na emailovou adresu poslat tel. kontakt nebo se ozvat na email MchaStr@seznam.cz.

Děkuji
s přáním hezkého dne

Michal Straka

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2010 11:17

Když už zde dlouhodobě a hlavně si myslím, že zbytečně vedete toto téma,tak prosím nevkládejte žádné inzeráty,ani odkazy na ně.
Budou smazány.
Díky moderátor

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Michal_123 (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2010 18:07

Dobrý den,dostal jsem se na tyto stránky náhodou, a docela koukám na všechny přisvěpky. V měsíci unoru 2010 jsem byl bohužel tež podveden panem Trnkou. Složil jsem rezervaci 30 000 Kč na auto. Bohužel vše se prodlužovalo a chtěl jsem ihned vrátit zálohu v plné výši. Pan Trnka se k ničemu neměl, tak jsem vzal telefon a zavolal svým známím at mi o něm všechno zjistí. Zjistil jsem všechno, i skoro to, jaké trenky nosí - o jeho rodine, přítelkyni, čísla učtu, OP atd, atd, prostě vše. Mám velmi dobré známé, tak jsem dostal infomrace z první ruky, dozveděl jsem se, že je na něj více než 40 trestních oznámení, atd. Takže zmrd neuvěřitelný. Dovolal jsem na jedno z jeho čísel a rázně jsem mu řekl ja se věci mají. Nesral jsem se s ním, dal jsem ultimátum, že pokud do dvou dnu nebudu mít peníze na učtě, tak si ho moji známí najdou rozbijou mu držku, tak, že se z toho nezpamatuje, a že si posvitíme i na jeho přibuzné...do dvou dnu jsem měl plnou částku na učtě, a ještě se mi omlouval. Takže všem podvedeným RADÍM!!..KAŠLETE NA TRESTNÍ OZNÁMENÍ!! Než se něco vyřeší soudní cestou, budete mít vousy po zem, protože české sopudnictvní je na hovno. Takže tvrdou ruku, neserte se s ním, je to gauner!!A HODNĚ ŠTESTÍ PŘI JEDNÁNÍ!

Drahý Broučku ..
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2010 13:52

Asi se budeš divit, ale fora o Trnkovi nejsou až tak zbytečná. Mám radost když se tu objeví někdo, kdo zadal jeho tel do Googlu a třeba zrovna tuto diskuzi našel i s tím inzerátem který jsi odmazal, předtím než mu dal zálohu. Každý kdo mu nenaletí jen díky této diskuzi vychvaluje majitele těchto www a každý kdo naletěl se bije do hlavy že tyto www nenašel dřív. Ale ty jsi tady šéf - takže klidně ty jeho inzeráty, na volavky které svět neviděl, i nadále maž.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Hnus (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2010 00:38

Dobry den,
toto je vzkaz pro Michal_123 .
Bohuzel taky jsem podveden, mam na Vas nejaky dotaz.
Muzete mi prosim napsat na muj email?
Dekuji
123

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2010 22:37

pro Bednaříka Jana:
nee,nejsem tu šéf,jen moderátor. Toto téma se již zde vede několik let a zatím bych řekl bez nějakého výsledku.Podávaly se trestní oznámení a já nevím co vše ještě a s jakým výsledkem?, Mě jde jen o samotné inzeráty,nic více. Lze přece i nadále zde psát veškeré kontakty,čísla mobilů atd atd. Stačí to s toho inzerátu opsat. Ale pokud si myslíš že je to k něčemu,tak se omlouvám a mazat nic nebudu.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Petr M. (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2010 20:16

Dobrý večer Michale.

Dnes jsem uzavřel s panem Trnkou Smlouvu o dodání věci ve Starém Hradišti.
Hodně dlouho jsem váhal, zda-li mám předat zálohu ve výši 43 500 Kč a to vzhledem k tomu, že jde o státní peníze, určené ke koupi automobilu pro naší tříletou postiženou dceru Kristýnku. S obavami jsem se několikrát pana Trnky ptal, jestli nejde o podvod vzhledem ke státní dotaci na zmíněný automobil a především jsem zmiňoval postižení naší dcery. Stavíme kvůli jejímu postižení bezbariérové bydlení a proto si nemůžeme dovolit doinvestovat ze svých peněz na auto ani korunu. Pan Trnka i přez to, že jsem ho seznámil se všemi těmito skutečnostmi nás zřejmě také podvedl. Bohuže nám úmyslně zatajil své jméno a proto jsme si tyto informace o něm nemohli zjistit dříve. Prosím vás o radu a pokud by to nevadilo, tak nás prosím kontaktujte na tomoto mailu nebo tel. čísle 725 369 269.

Děkuji
Petr Markvart

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2010 21:34

Jak můžete v dnešní době všichni tak věřit cizímu člověku thumbs up Pochopil bych zálohu třeba 5 nebo 10 tisíc, ale zálohu ve výši kolem 50 tisíc confused smiley
Dokud nemám zboží, tak neplatím....za nic, může se jednat o auto nebo řemeslnickou práci. A když už někdo chce podnikat v oblasti dovozu automobilů (což byl asi prvnotní záměr pana Trnky), tak přece musí mít nějakej finanční základ, aby mohl v zahraničí auto zaplatit a poté ho dovést zájemci, také musí počítat s tím, že občas doveze šrot, kterej si od něj zájemce nevezme (to by taky mělo být součástí smlouvy, že pokud auto nebude odpovídat přechozímu popisu, tak je možnost od smlouvy odstoupit). Podvedeným přeju, aby dostali aspoň část peněz zpět. Panu Trnkovi přeji aby mu někdo rozbil hubu tak, aby se nemohl pár dní ani pohnout.... a následný aspoň 5 letý pobyt ve vězení.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: JF (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2010 08:52

Dobrý den,

mohl byste mi prosím poslat svůj email, měla bych na vás pár dotazů odhledně této záležitosti, díky

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Jan Barta (IP zapsáno)
Datum: 31.05.2010 09:34

Ahoj všem, taky jsem dal zalohu panu Trnkovi z Pardubic. 50000kč. Rad se podepisu pod hramadnou zalobu. Honza : 733233099

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: nika (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2010 07:41

To snad není pravda, byla jsem tu naposledy měsíc po tom, co nám vrátil peníze a nestačím se divit, že tomu -ůrákovi ještě nikdo nezakroutil krkem!!!!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2010 09:18

Já si myslím že tohle téma bude věčné.. my tu nebudem ale mr. Trna bude zde stále "strašit" :-)

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: ooo (IP zapsáno)
Datum: 01.06.2010 18:07

Čau lidi,
tak jsme taky měli zkušenost s panem Trnkou,pro nás dopadla dobře.Ve čtyřech splátkách vrátil zálohu 50000kč během 14dnů, naletěli jsme , byl to šok když jsme zjistili jak pan podvodník podniká.Po poradě s policii a vymahačem v záloze jsme ty prachy dostali zpět. Kdo máte podobný problém , zapátrejte ve svém okolí po vymahacích agenturách , které pohledávku od vás odkoupí. Vy přijdete o 5tis. ale o víc se nestaráte.Agentura si to z pana Trnky nějakým způsobem dostane.
Tak se lidičky mějte a hodně štěstí

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Přítel (IP zapsáno)
Datum: 02.06.2010 14:15

Tak pan Trnka vesele inzeruje automobily k prodeji, viz.
[www.annonce.cz]
[www.annonce.cz]

zřejmě mu jde jen o další podvody, když tu člověk čte tu diskuzi tak se mu opravdu otevírá kudla v kapse, doporučuji všem podvedeným si z cizího čísla domluvit schůzku ohledně nabízeného automobilu (kamarád mu volal a bez problémů mu to zvednul a byl ochotný o prodeji jednat,až poté jsme objevili tuto diskuzi s hodně zajímavými informacemi a je jasné že se jedná jen o další pokus o podvod, díky vám všem že jste se o své příběhy takhle podělili a že snad už nepřibyde moc dalších obětí tohoto vypečeného podvodníka),
vylákejte ho pod záminkou koupě nabízeného vozu na schůzku, nejlépe kdyby se vás domluvilo více najednou a konfrontovali ho hnedka všichni na místě...zbytek už bude na vás co a jakým způsobem mu budete chtít sdělit... pak si vzájemně dosvědčíte co bude potřeba winking smiley

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 04.06.2010 12:24

Drahý Radku - tak nějak jsem k tobě měl přes to všechno nějakou tu úctu. Ikdyž jsi to částečně okopíroval od Tvrdíka - dokázal jsi to dovézt k dokonalosti a fungovat s těma zálohama dost dlouho, a třeba ještě budeš. V dnešní době kasírovat lidi o desetitisíce a tahat je za rypák, to umí málokdo. Vzít ti není co, zavřít tě ne ane ...prostě k dokonalosti. To s tou postiženou holkou to jsi malonko posral, ne? To se fakt nezastavíš před ničím, frajere z Mýta?

Aktuální stránka: 10 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ******   **     **  ********  
 **     **  **        **    **   **   **   **     ** 
 **     **  **        **          ** **    **     ** 
 **     **  ******    **           ***     **     ** 
 **     **  **        **          ** **    **     ** 
 **     **  **        **    **   **   **   **     ** 
  *******   ********   ******   **     **  ********  
Powered by Phorum.