www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 6 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: datojiko (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2009 21:56

Podvedenym lidem ktere podvedl Trnka

KONTAKTUJTE NAS

Naši Pani si snim poradí a peníze budeme mít zpět jak my tak třeba i vy ,
vše zaleží na naší společne domluvě.

potřebujeme jen nějaky doklad o t tom kolik jste mu zaplatily formou
zalohy nejlepe naskenovat neboli nějak poslat na tento mail pokud svami
podepsl i nějakou smlouvu tak tu tak tež, s tím že vaše osobní udaje
proškrtejte aby nevznikly nějake nepříjemnosti atd,je to pro ochranu
os.udaju,mi potřebujeme jen ty smlouvy a potvrzení o častce kterou jste
zaplatil Vaše jmeno a příjmení popř.telefoní spojení na Vas.Pokud chcete
Bliší Info volejte

na 773 669036

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Kočka V. (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2009 12:48

[trnkaradek.dobrodruh.net]

!!!! Nové stránky o podvodníkovi Trnkovi!!!!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.12.2009 20:08

To rodné číslo koukejte s těch stránek stáhnout! Jinak Vás může za to zažalovat!!!

Jinak jak jsem psal již výše:

Je to na rozbití ciferníku! Se divím, že ještě běhá na svobodě a vesele "podniká".
Ať žijí naše "zákony" a soudy...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2009 13:51

prosím tě Gizmo, když si projdeš i stránky na které je tam odkaz, tak jsou tam ty samé údaje i s r.č. Tak proč tu píšeš takové příkazové slova.
Musí oni vědět co dělají.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2009 16:01

To není příkaz ale hodně dobrá rada! je to žalovatelný!! Kdyby mu ve škraboškách rozbili držku tak v pohodě ale tohle se může zvrtnout proti nim!! je jsem je chtěl varovat... nic víc.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2009 16:15

Podle mě je stejně toto téma na nic. Jen se divím, proč už to někdo s poškozených nepředal na policii,nedal jim odkaz na tyto všechny stránky o trnkovi,jen se tady píše a píše a nic. Zakládaji s edalší webové stránky,jen se mu dělá reklama,která mu vůbec nevadí.Ani bych se nedivil kdyby se Trnka někde za bukem pěkně nesmál.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: taky naletěl (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2009 16:20

Policii to bylo předáno. Vzhledem k tomu, že jsem taky jedním z napálených, tak jsem si k němu oběhal všechno, co šlo. Vím to, že je na něj jenom za letošní rok podáno minimálně 20 trestních oznámení pro podvody a zpronevěry. Bohužel u podvodu se mu skutková podstata může prokazovat těžko, protože úmysl, že chtěl někoho podvést, asi sám nepřizná a může tvrdit, že auto skutečně chtěl dodat. U zpronevěry je to už jednodušší. Stálo by za to, aby celá věc byla zveřejněna v médiích. Co třeba takový černý ovce?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: taky naletěl (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2009 16:23

Jo a to rodné číslo, co je předmětem sporu, není správný. Podvodníček Trnka je 70. ročník a ne 65., což z toho zveřejněnýho rodnýho čísla vyplývá. Takže to na těch stránkách může klidně zůstat dál.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: mch (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2010 23:52

tak zejtra si mam ject pro octavii včera jsme si volali a nemam ani jeden naznak ze by melo jit o podvod velice pekne vystupovani zitra mu mam jen zavolat kde se setkame tak doufam ze to vyjde drzte palce budu informovat napiste sem komu auto privezl pry normalne auta vozí

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: PetrStejskal (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 07:56

Ahoj, tak jak to dopadlo, zatím nic nepíšeš tak usuzuju že tě taky podfouk a je ti hamba to tady napsat, je to tak asi viď?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 09:31

A nebo to je sám pan "T" a chce nás klamat!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: mch (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 14:45

Nejsen žadnej pan T tak auto zatim nemam ale mam zpet polovičku ze zalohy cca 25000Kč a v pondělí mi posle dalsich 27000Kč za naklady telefot atd mi dal 2000Kč a v pondeli se dohodneme kdy mi předá auto ale prej že to udelane bez zalohy aby mezi nami nebyla nervozita ma prej velice malo času ale vždy mi vola sam pan trnka a jednani fakt co řekne to plati a policie řikala že dovezl spoustu aut a nekteri lide jsou s nim spokojeni

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: podvedený (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 17:33

Proč ti to policie říkala? Když s ním není problém, tak proč se na něj informuješ na policii? Já když to na něj tenkrát oznámil, tak mně právě říkali pravej opak. A pochybuju, že ti to v pondělí dá.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 17:53

Nevím, ale asi jsem z jiného světa. Nějak nechápu,jak může být tolik lidiček důvěřivích a dát zálohu na auto,které mu bylo předvedeno jen na fotkách.Však je už tolik případů,co je podvodníků všude a lidičky stále věří a dají peníze vlastně za nic. Když jdete do obchodu,tak se přece platí až když máte zboži. Jak může někdo vlastně jen tak vyhodit peníze a pak se rozčiluje že je někdo podvedl. Ted tu každej pláče,sice dobře, ale na špatným hrobě. kolik je tu už příspěvků a přitom se podvodníčkovi nic neděje a určitě se Vám směje a třeba některé pochvalné příspěvky jsou od něj. Omlouvám se za svůj názor,ale já bych jen tak neznámému člověku nedal žádnou částku,natož nějakých 20 - 30 tisíc.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2010 20:23

Přesně jak říká Brouček, zálohu dám jen dobrému kamarádovi a to jen s rizikem, že tím kamarádství může rychle skončit.
Když někdo vozí auta, tak je to i částečně jeho riziko. Prostě se domluvíte, on doveze a prodá. Když neprodá, protože se to kupujícímu nelíbí z jakéhokoliv důvodu, tak to prostě prodá někomu jinému a třeba za jinou cenu. Na tom je snad toto podnikání založeno. Ale záloha tady snad ani nemá co dělat. Snad jen symbolická, kterou bych dokázal oželet (tj max. tisícovka), ale nikdy bych nedal zálohu v řádech desetitisíců.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Jarka (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2010 09:39

Zdravím všechny účastníky fora, i když je škoda, že byla odstraněna diskuze na [tkt-pardubice.chytrak.cz], tam se o panu Trnkovi dalo dovědět včas a více a nám to pomohlo, že jsme včas poznali, že bychom se jinak postavili do fronty podvedených tímto člověkem. Jestli tady někdo tvrdí, že tento pán nemá nic do činění s policií, tak ať se jde poptat do Hradce na kriminálku (Ulrichovo nám.)kde jsem se na doporučení poptala...to mi otevřelo oči "do kořán"!!!Tak Vám přeji,ať Vám vše s tímto pánem dobře dopadně, protože si dovedu představit ty nervy, které by to stálo, kdyby jsme mu dali požadovanou zálohu....nyní už jezdíme jiným autíčkem a jsme spokojeni. Jarka

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: jojo (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2010 13:08

Dobrý den, známý mi říkali, že viděli v televizi pořad o Trnkovi a že je už vyšetřován a je ve vazbě. Bohužel mi nedokázali říci, na jakém programu a v jakém pořadu to viděli. Ale podle tohoto fóra začínám pochybovat...Nevíte něco bližšího? Děkuji

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2010 13:12

jojo napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, známý mi říkali, že viděli v televizi
> pořad o Trnkovi a že je už vyšetřován a je ve
> vazbě. Bohužel mi nedokázali říci, na jakém
> programu a v jakém pořadu to viděli. Ale podle
> tohoto fóra začínám pochybovat...Nevíte něco
> bližšího? Děkuji


Přečti si příspěvek o kousek výš,ze dne: 23.01.2010 15:45
Takže v TV to určitě nebylo,pokud autor příspěvku nelhal :-)

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: jo jo (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2010 15:48

Ano, četl jsem...teď v tom mám bordel...asi jako Trnka v dlužnících...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: jn (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2010 18:37

[radektrnka.blogz.cz] zde jsou nějake informace o tomto zmrdovi atd pokud víte co by tam mělo byt tak to tam někam napište at o tom vi co nejvice lidi cim vice lidi bude o něm vedět tim min jich bude podvedenych. chystame online trestní oznameni a jakousi petici proti tomuto člověku o vysledcích budete informovani zde v diskuzi a na našich strankách.Přeji všem na trnku Lovu zdar

Aktuální stránka: 6 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **   *******    *******         ** 
 **        **     **  **     **  **     **        ** 
 **        **     **         **  **     **        ** 
 ******    **     **   *******    ********        ** 
 **         **   **          **         **  **    ** 
 **          ** **    **     **  **     **  **    ** 
 **           ***      *******    *******    ******  
Powered by Phorum.