www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 7 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Taky podvedený (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2010 08:45

Chcete-li vidět odkud bere Trnka auta těm, kterým je opravdu dodá a prodává je jako nehavarovaná tak se podívejte na stránky bazaru , auto-zbozi.cz. Ty nejvíc rozmlácené a nejlacinější šroty , to jsou ty auta, která si necháva opravovat v dílně Pardubice ul. Široká. Nešťastník , který si to odveze. Co se týče příspěvku od " mch " z 23.1.2010 tak příspěvky tohoto typu píše Trnka sám. Pokud se opravdu najde někdo , kdo je takový tupec , že přes všechny informace co už má, mu přesto předá peníze a čeká na auto, tak to je mi ho líto a přeju mu brzké uzdravení.
Jediná možnost jak z něj peníze dostat zpět je podat trestní oznámení na policii. Toho se Trnka bojí. Než se kauza dostane k soudu raději rychle zaplatí. Vymahači dluhů je taky řešení , ale trvá to dlouho a po zaúčtování provize vám moc už nezbude.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2010 09:54

Myslím že opět další plácnutí do vody. Však je tu napsáno několikrát,že je podané trestní oznámení.Je mě docela líto lidiček,že jsou tak naivní a naletí na takovéto podvodníky,ale komu není rady,tomu není pomoci.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: green (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2010 08:46

nejvice na něj pry plati kluci z datojika tady mate na ně kontakt 773 66 90 36 jsou solidní rychlí a v pohodě

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Hamoun (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2010 00:48

Jsem taky jeden z podvedených.Jak se tady zminujete o těch klukách z datojika ,nemáte s nima někdo zkušenost?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: spek (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2010 16:56

tak se hlasim tez mezi podvedeny,teda asi podvedeny,pockam 14 dni do vyprseni terminu,pak mu zavolam a kluci z vymahacky si s tim uz poradi.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: spek (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2010 17:29

kdyz uz tady jsu,kolik nas je na zelenyho VW sharana,Tdi,r.v.99?Me se v telefonu predstavil jako pan Sadsky,dle hlavicky ze smlouvy.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: ZlobR (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2010 18:46

Nechápu jak může někdo takovýmu smetákovy, přistoupit na jeho podmínky, osobně se kolem aut trochu motám, ale mám to spíš jako koníčka a sem tam s někym do německa zajedu, ikdyž poslední rok se to skoro nevyplatí pokud člověk nekupuje auto od 300vejš. Vždy jsem trval na tom, aby se dotýčná osoba zůčastnila tohoto výletu se mnou, jediné riziko hrozí je, že se z výletu vrátíme bez auta, ale to se prostě stát může, ale lidi nenechte ze sebe dělat debily, všude se o tom píše- nedávejte nikdy nikomu žádnou zálohu, ono stačí, aby dotýčného druhej ten přejelo auto a peníze jsou v prdeli- to že se vám podaří narazit na takovýho zmetka, je ale asi pravděpodobnější :-( tak vám všem aspoň přeju ať vám to dobře dopadne a koupíte si ten svůj vysněnej povoz

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obkladacpetr (IP zapsáno)
Datum: 07.02.2010 22:12

Taky jsem mu na to skočil.Dluží mě 60.000,-Kč.Trestní oznámení jsem podal.
Ta petice není špatná volba.Pardubická policie i při vysokém počtu trestních
oznámení dělá mrtvou lišku.Je otázka proč? Ale mají taky své nadřízené, ne?
Já pro začátek zkusím vymahače, už se na tom pracuje.A potom máme nějaké známé
na Nově, tak zkusíme reportáž.
Nejdřív z něho vytáhnu peníze a s tou reportáží se ještě ozvu.
Přeji pevné nervy všem a lovu zdar!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obkladacpetr (IP zapsáno)
Datum: 07.02.2010 22:47

Ve vazbě pan Trnka určitě není. V sobotu jsem s ním mluvil.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Taky podvedený (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2010 11:26

Ahoj všem. Rady jak Na podvodníka Radka Trnky jsou to již mnohokrát zmiňovány. Psal jsem příspěvek 31.1.2010 a za tím si stojím. Je dobré si přečíst dostupné informace . OPĚT FUNGUJE FÓRUM: tkt-pardubice.chytrak.cz .

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Taky podvedený (IP zapsáno)
Datum: 10.02.2010 16:47

Pro všechny, kteří jsou podvedeni ze strany Radka Trnky a chtějí dostat své peníze zpět doporučuji přečíst si také příspěvky ve fóru
[tkt-pardubice.chytrak.cz]
Radek stále inzeruje a vybírá nevratné zálohy. Jeho aktuální číslo je tel. 737 805467

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Hamoun (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2010 17:31

Jak jsem již zminoval 4.2.2010 jsem také jeden z podvedených.Kontaktoval jsem
datojiko.Více méně jsem byl donucen abych souhlasil s posíláním peněz přez datojiko,že prý bude mít tak přehled jak pan Trnka vrací zpět peníze.Vše fungovalo jako na drátku až do té doby kdy mi mělo datojiko peníze přeposlat,ot té doby je datojiko nedostupné,vyplý telefon,emaily se vrací,prostě dělá mrtvého brouka.Dokonce jsem kontaktoval pana Trnku,ten se mnou ochotně spolupracuje a předal mi veškeré doklady o posílání peněz na datojiko.Jsem rozhodlý podat trestní oznámení.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: colombo (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2010 07:06

Mně to připadá, že to dakojito, nebo co to je, budou nějaký trnkovi kámoši a dělaj to tak, že on vlastně platí a tím je z obliga, ale peníze vlastně nevrátí, protože zůstanou u těch dalších podvodníků. Nedá se jim věřit a to je vidět už z toho, jak blbý musej být, když nasekaj tolik hrubek v tak krátým příspěvku. Já z toho hajzla prachy dostal. Napiště o tom na finančák, na živnosťák a hlavně podejte tr. oznámení. Má toho totiž už tolik, že asi brzo půjde za katr.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: hawk (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2010 15:57

trka je pěknej č... a potřeboval by rosekat pořadně držku už jednou dostal ale koukam že furt lidi okrada ta s.... jedna ale snad brzy na něj dojdě na tu s... jednu z....

At je to jak to je,tak trošku slišnosti neuškodí!!!!!!!!!!!!
Na jednu stranu je to člověk který patří za mříže,ale na druhou stranu když jsou lidi nepoučitelný a dávaj mu možnost se takhle chovat. Co na to ještě více říct?????????????



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (25.02.2010 17:04)

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Taky podvedený (IP zapsáno)
Datum: 26.02.2010 07:51

Trnka si opět zaplatil zablokování diskuse na tkt-pardubice.chytrak.cz. Je tam sice odkaz na možnost " přidat novou zprávu" , ale otázka je komu se ta zpráva odesílá. Jeho dnešní inzerát- no nekupteto , když je to tak laciný !!!!!
Škoda Octavia TDi combi 81kW, r.v. 1999, antracit. met., Climatronic, el. okna, ABS, 160.000km, servisní kniha Škoda, cena 64.000 Kč. tel. 737 805467

Auta která svět neviděl ....
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 10:10

Škoda Octavia TDi combi 81kW, r.v. 1999, antracit. met., Climatronic, el. okna, ABS, 160.000km, servisní kniha Škoda, cena 64.000 Kč. Pardubický kraj .. Ford C-Max TDCi Ghia, stříbrná met., 2005, najeto 132.000km, servisní kniha, Climatronic, ABS, ESP, PC, alu kola, el. okna, cena 132.000 Kč... 737 805 467 .. [www.annonce.cz]

Pár telofoních čísel na našeho dovozce ...
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 10:12

604798722 + 604867229 + 604867208 + 604867212 + 604829911 + 605194189 + 731785183 + 605808350 + 604891170 + 604891271 + 604825548 + 604549830 + 605194189 + 604829911 + 605392028 + 733559688 + 604867212

Něco málo kolem Rádi ....
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 10:19

Takže znovu - oficiální cestou nenaděláte nic co by vedlo k vrácení peněz. Je houmles bez majetku takže není kde brát. Mimochodem Dotajitko - jen tahali info. Tím si nejspíš Trnka zjišťoval, co se na něj ví a nepíše v diskuzi. Na Trnku platí částečně výhružky trestním oznámením (než ho na něj stejně podáte), to vždy hned něco málo pošle na účet. Medializování jeho osoby - to nevím, ale myslím že to mu moc nevadí – proč? Protože je beztak houmles k nezastižení a patku kdyžtak nabarví na blond. Vadí mu samosebou jako každému jinému, když mu otisknete podrážku na chcicht. Ale co mu vadí hlavně - možnost narušení jeho inkognita, otravování jeho známých, narušení jeho soukromí!!! Tím se mu boří svět, protože celej tenhle švindl je založenej vlastně na tom, že je k nezastižení a k nenalezení. Peníze mi vrátil v momentě kdy jsem stál u dílny v Pardubicích na rohu Široké a Češkovy(kde si nechává spravovat tak 4auta do měsíce), vyhrožoval mu odtažením auta co tam zrovna měl v opravě. Peníze vracel, když jsem se zmínil o adrese jeho rodičů – což je i adresa jeho živnostňáku, a jméně ženy, majitelky účtu na který si nechává posílat peníze(asi jeho tehdejší přítelkyně) – Renata Stibůrková. Jeho rodiče bydlí Tisová 136 okr. Ústí nad Orlici - majitelka účtu je Renáta Stibůrková. Taxikář z Pardubic, který je dobrý známý trnky a dovezl mi peníze, jelikož byl Trnka zesranej až za ušima: Zdeněk Holec, Taxikář, tel 602438082 [www.rzp.cz]... Jo – a komu z Vás prezentoval tu dílnu na Široké jako svou, tak brnkněte majiteli, poptejte se co má v opravě (vše co tam stojí s německou SPZ – nebo bez SPZ jsou trnkyvy šroty) a poptejte se na Radka, to má majitel „rád“. Mimochodem je dost nešťastný z toho, že si ho všichni s Trnkou spojují. [www.firmy.cz]... Před nedávnem někdo psal, že Trnka nemá řidičák – nikdy jsem ho neviděl řídit, věřil bych tomu. Když jsem ho naposled viděl, tak byl spolujezdec. Co vím, tak adresy co máte na smlouvách jsou smyšlené – nikdy tam o něm neslyšeli. Nevím jestli měl dřív nějaké sídlo firmy, ale asi těžko. Prostě pochytil od Tvrdíka, kterého dobře zná, tento „podnik“ a dovedl ho k dokonalosti. Nejhezčí na tom všem je ještě jedna věc – kterejkoliv šrot co doveze s úspěchem prodá někomu ze svých věřitelů. Lepší je totiž šrot v garáži, než prachy u Stibůrkové na účtu. Kdyby jste někdo sháněli dvoumetrovýho chlapa s lešeňovou trubkou do sestavy trestní výpravy – dobrovolně se hlásím. Jo, a trestní oznámení? Vím tak o padesáti podaných. V diskuzi na [tkt-pardubice.chytrak.cz] než ji Trnka nechal bloknout (už tam lítali adresy, škola kam chodí jeho dcera, ... a tak) se pohybovalo tak 200 podvedených - mimochodem ta diskuze jeho fanclubu se zase rozjíždí. Kolik lidí pořád čeká a věří, že Trnka peníze vrátí zrovna jim? 5x tolik? 10x tolik? Kolik jich to vzdalo? Kolik lidí tohle na netu nenašlo?

A ještě jeden osobní vzkaz ...
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 10:25

protože Radku vím že to čteš a píšeš sem ty svoje bludy, tak ti z celého srdce přeji, ať se ve zdraví dostaneš do basy. To by mohl být v tvým případě happyend. grinning smiley

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Taky podvedený (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2010 17:49

Ahoj Bednaříku. Potěšil jsi mě , že stále bojuješ proti té svini Trnkovské a nevykašlal jsi se na ostatní podvedené i když máš peníze stejně jako já a mnoho ostatních už dávno zpět. Je škoda, že se diskuse na tkt-pardubice podařila našemu Radkovi zablokovat.( také další diskuse.) Stejně jako inzeráty s upozorněním na podvodníka z Pardubic. Tato služba se dá dneska také koupit. On by toho schopen nebyl při svém IQ. Trnka inzeruje vesele dál a podvádí další lidi. Souhlasím také s tím, že lovci hrubek -dotojiko, to od začátku zavánělo Trnkovinou. Už je to dlouho co mě podvel, ale já mu pokoj nedám. Proti parazitům je třeba bojovat. kou. trn.

Aktuální stránka: 7 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **    **  ********  **       
 **     **     **     ***   **  **        **       
 **     **     **     ****  **  **        **       
 **     **     **     ** ** **  ******    **       
  **   **      **     **  ****  **        **       
   ** **       **     **   ***  **        **       
    ***        **     **    **  ********  ******** 
Powered by Phorum.