www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 12 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2010 22:32

jak to vis ze je ve vazbe

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2010 22:50

jeste 16.7 tam daval nove inzeraty

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: michaela (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 00:51

Ahoj lidi jak vydim tak jsem taky naletela,pred dvema tydny jsem dala zalohu 50 tis na auto a nic,ani auto a ani nebere tel muzete mi prosim nekdo poraddit kde Pana Trnku v Pardubicich najdu,kde bydli nebo tak neco jsem sama na materske aty penize jsem setrila pekne dlouho dekuji moc za jakou koliv radu na melissa35@seznam.cz moc moc dekuji

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: ah (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 05:52

Nejlip se to zjisti na policii jestli je ci neni ve vazbe...Datum inzerátu není rozhodující...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: antitrnka (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 15:29

To, že je ve vazbě psal opět Trnka. Už jen podle jména psicho. To by nikdo, kdo nemá v hlavě nasráno jako on nenapsal. Všichni víme, že psycho se nepíše s i. Ale tu informaci, jestli tam je nebo není ještě ověřím. Mám kde.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Milan.st (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 19:36

Spíš bych to viděl, že má nasr... v hlavě ten (respektive ti) co mu ty love posílají. Dokud bude Vás, bude i takových Trnků a jemu podobných.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 20:28

....a zase nějký pan chytrý....takové mám nejraději...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 17.07.2010 22:06

Chlapi, tohle téma tady více, či méně trpíme z důvodu, že si předáváte informace a je snaha šetřit peníze a nervy jiným. Zůstaňte u té snahy a dobromyslnosti vůči ostatním uživatelům této poradny. Zlobte se na mě, nebo ne, pokud to tak nebude a budou v tomto tématu narážky mezi uživateli, budu to odmazávat.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 06:02

Vendys má naprostou pravdu.
Já osobně už odmáznul pár příspěvků a nejraději bych to smáznul celé. Stejně dle dalších a dalších zbytečných příspěvků se nic neděje, ten pán vesele podniká dál,zatím na něj nikdo asi nemá a jen se napadeným směje. Oni si to myslím určitě zaslouží,když dají peníze někomu,neví komu a neví hlavně za co.thumbs up

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Meda (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 12:40

Dobry den všem co naleteli rad bych se dozvěděl co je s tim Trnkem neboli Trojan dekuji všem co napiši az ho najdu tak se neprobere prosim i o adresu nebo i jine kontakty než jsou tyhle 731902857 a 737805467 DIKY VŠEM

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: tnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 13:10

Adres je spousta....i telefonů, jde jen o to který zrovna používá a kde zrovna je...na ty adresy se ještě mrkni na [tkt-pardubice.chytrak.cz]

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 13:29

Ještě mi napiš ne jakém e-mailu s tebou komunikoval....

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: jen00 (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 14:24

tak ten hajzl používá e-mail: hradisteauto@seznam.cz
A jak už bylo řečeno tak vystupuje pod jménem Radek Trojan-technik.
Poslední telefon na který odpověděl je: 737805467

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Migel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 14:27

Ahoj obusku.Naletěli jsme stejně jako Vy,jen asi o dva dny dříve,zaplacená stejná záloha.Jsme s Šenova u Ostravy,radi by jsme se s vami skontaktovali a ču.... Trnku společně řešili...Kontaktujte mě na misulenka3582@seznam.cz tam muzeme komunikovat děkuji

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 18:12

No ale telefon 737805467 je od pátku poledne hluchy.Pořád to skáče do schránky. Ve čtvrtek zvonil, ale už to nebral....Mluvil jsem s ním naposledy ve středu večer...se mnou komunikoval na e-mailu 11janabedna@seznam.cz...a teď dělá mrtvého brouka...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Jakubko (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 18:20

Máte někdo aktuální informace o panu Trnkovi. Přestal komunikovat na čisle 737805467. Díky moc

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 18:38

Ne, ale každopádně to chce jít podat trestní oznámení...ať nezapomene komu má platit...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 20:08

ahoj,uz se to resi ............to ze uz nekomunikuje od patku, tak jakmile jsem mu psal a volal co je s tim galaxe, tak od te doby to vsechno vypnul teed zjistuji v pardubicich jestli je ve vazbe ci ne ,jooo a abych nezapomel,tak pan trnka bude na nove ja jako asi jediny, jak jsem zjistil, mam nahranou celou schuzku asi 40min na telefonu video je tam vse(cmax s spz co ukazuje jako dovoz ,oktavka taky s spz jeste cekam na nejakeho redaktora z tel. novy z prahy a toho to naramne zajima a hned potom za mojim pravnikem ...... dam pak vedet a napisu postup co delat ..............

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2010 20:20

No asi toho na něj bylo moc tak to vypnul...jen by mě zajímalo z čeho nám to vše zaplatí, když nic nemá.....chytit by ho měli, ale také zrovna donutit tvrdě makat, ať platí dluhy, ale....

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: limetka (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 07:18

Trnka alias technik Trojan už sedí-vazba (je to 100%-od 16.7. spadla klec),tak se asi brzo z ní jen tak nedostane. Soudně to z něj asi taky nedostanemesad smiley(((

Aktuální stránka: 12 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ******   **      **  ********  
 **     **  **        **    **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **        **        **  **  **  **     ** 
 *********  ******    **        **  **  **  ********  
 **     **  **        **        **  **  **  **        
 **     **  **        **    **  **  **  **  **        
 **     **  **         ******    ***  ***   **        
Powered by Phorum.