www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 13 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 10:45

Tuhle tu informaci nemám zatím ověřenou, tak to beru s rezervou...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 11:54

...tak už to mám ověřené, je ve vazbě...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: tequila_sierra (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 14:04

super patřím do skupiny který se z něj snažej dostat zpět peníze. paráda nevíte někdo co bude dál?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 17:08

To nevím, jde o to jestli bude mít z čeho zaplatit a jestli ho náhodou advokát z té vazby nedostane ven...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Mir (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 18:01

Tak je to jiste Trnkodebil je uz ve vazbě

Tak klec spadla?
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 18:56

a je to tu ... Houmles bez majetku, bez bydliště - nebude kde brát. Jednou to letadlo muselo dolítat. Všem co v tom zůstali tak doporučuju, aby tuhle diskuzi prošli zpětně a aby si jakékoliv infa o Trnkovi okopírovali a zazálohovali než to tu admini zavřou (Brouček už se na to těší) - nikdy nevíte kdy to budete potřebovat. Jinak kdysi fungovala daleko víc diskuze na [tkt-pardubice.chytrak.cz] - jenže byla komplet odstarněna (ani mě se nelíbilo že by měl někdo "chytat" Trnkovi dceru apod). Škoda, bylo tam toho asi 5x tolik co tady a já to neokopčil. Je tam sice znovu, ale pro změnu je těch údajů momentálně zase víc tady.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 19:39

Nevím proč se do mě Bednaříku Jane navážíš. Jen jsme napsal svůj názor a nebyl jsem sám s takovým názorem. Smáznul jsem jen co jsem uznal za vhodné.Jinak celé toto téma nemám já osobně žádný důvod mazat. Jen at si přečtou ostatní ,jak je českej človíček občas hloupej a jen tak vyhazuje svoje,možná těžce, vydělané peníze.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: tequila_sierra (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2010 21:37

takže jak budeme dále postupovat aby se nám to vrátilo? hromadná žaloba??? nebo prodej pohledávky nějaký firmě? nevíte někdo co bude nejlepší???

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2010 06:40

podle me vazba, pak soud bude, pak soud rozdodne ze ti co ho zazalovali bude muset jim platit po 1000mesicne nebo kolik a pustiho .............a dal bude podnikat a jakmile nebude platit tak az potom bude na tvrdo ale to si hoodne rozmysli

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2010 06:57

chtelo by tu dat vzor trestniho oznameni a vzor na ukonceni smlouvy na obstarani veci

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2010 08:16

No vzor trestního oznámení, to nevím, to s tebou sepíšou na policii....je to vlastne trestní oznámení na podvod. Aspoň tedy u mě neboť je to celé od počátku psané na Radka Trojana, smyšlené adresy firem,tak nevím jestli je potřeba dávat výpověď ze smlouvy... já to řešil trestním oznámením, noboť sám mi říkal že mi peníze poslal, no neposlal...a teď už ani nepošle.....sám jsem zvědav jak to bude s umořením dluhu a kolik nás kterým dluží je. Záleží kolik dluží státu, tomu to musí zaplatit jako prvnímu...a je určitě i dost lidí kteří o tomhle fóru vůbec neví a jednají na vlastní pěst....

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: petra (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2010 09:15

DOBRÝ DEN, TAKŽE KDYŽ MI TEĎ MOMENTÁLNĚ DLUŽÍ MÁM JÍT PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ A ČEKAT???? NA POLICII MNĚ ASI NEŘEKNOU CO SE DÁ S TÍM DĚLAT, ŽE? DÍKY

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2010 09:51

Podat trestní oznámení určitě....spíš by mě zajímalo zda nás bude někdo informovat co bude dál (jestli bude sedět, či se dostne na podmínku ven?) a jak to bude úhradou peněz věřitelům.....

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Petr Kottnauer (IP zapsáno)
Datum: 21.07.2010 20:47

Ahoj taky jsem nalít záloha na oktávku 2003 plná výbava 43500,-
,tak jestli něco vymíslíte dejte vědět díky

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: kníža (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 12:10

taky jsem blbej, tak snad něco vymyslíme

Re: Drahý Broučku ..
Autor: Martin Maděránek (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 17:01

Bohužel jsem byl asi taky podveden panem Radkem Trojanem a nevím co mám dělat.Mohli byste mi poradit??

děkuji

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Martin Maděránek (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 17:12

A už jsi to trestní oznámení podal??A jak ho mám podat??

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: alf (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 19:50

Ahoj. Taky jsem panu Trnkovi naletěl. Dal jem mu zálohu. Dnes konči datum dle smlouvy, kdy mě má dovézt auto. Náhodou jsem dnes našel tento odkaz, tak jsem nelenil, vytiskl ho a šel na policii. Tam jsem se dozvěděl, že pan Trnka je ve vazbě. Podal jsem na něj trestní oznámení, doložil jméno svědka, který byl se mnou u předávání peněz. Jel jsem za ním firemním vozem vybaveným gps. Takže mám celou cestu nahranou i misto, kde došlo k předání peněz i auto se spz kterým pan Trnka přijel. Během sepisováni údajů na policii,na něj přisli dalsi dvě oznámeni, takže v tom jel ve velkém. Policie potřebuje od všech okradených, aby se přihlásili. Nuž držme si palce,ať nás má všechny z čeho soud vyplatit.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Pet (IP zapsáno)
Datum: 22.07.2010 20:18

Já už mám od něj taky auto "jaké ještě svět neviděl",a to už skoro čtyři měsíce.Nevím,jestli můžu podat to trestní oznámení v místě mého bydliště,nebo musím jet opět do Pardubic?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: antitrnka (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2010 11:27

Trestní oznámení můžeš podat kdekoliv. Přijmou ho a pak dle místní nebo věcný příslušnosti postoupí. O to se už starat nemusíš. Ale asi ten, kdo z něj peníze nedostal do teď, tak to bude mít hodně těžký. Držmí všem palce, ať to dopadne.

Aktuální stránka: 13 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **     **   *******   **     ** 
 **         **  **   **     **  **     **  **     ** 
 **          ****    **     **  **         **     ** 
 ******       **     **     **  ********   **     ** 
 **           **      **   **   **     **   **   **  
 **           **       ** **    **     **    ** **   
 ********     **        ***      *******      ***    
Powered by Phorum.