www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 14 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Tomáš Kočí (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2010 13:27

Dobrý den.
Tak jsem jeden z těch co naletěl panu Radku Trojanovy,dne 2.4.2010 jsem složil zálohu ve výši 60000 na vůz Ford Focus Combi rokem výroby 2007.S panem Trojanem jsme byli v kontaktu do 19.6 na tel čísle 731902857,bohužel od té doby je hlasová schránka.Nevím jaký bude další postup,jestli je vazbě asi bude nejlepší podat trestné oznámení nebo jestli je další možnost tak mi prosím poraďte.Když jsem si četl tyto stránky tak jsem nevěřil svým očím,aspoň vím už na čem jsem.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: cvana (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2010 13:45

jak se tak na to koukám je to děs!!my dali zálohu 40tis.!15.7.2010, az potom co mel vypnutý teleon se kouknout na net!Nicméně se obrátíme na PČR, a uvidíme co dál..

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Lukáš (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2010 16:49

Dobrý den,
můžu se zeptat - je to fakt jisté,že je Trojan ve vazbě..podal jsem na něj teď trestní oznámení a ty prachy chci,tak mě zajímá zda neupozornit i policii v Pardubicích či kde teď je..
Přeci jen 53500Kč je na mě dost..
Díky za info

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Lukáš (IP zapsáno)
Datum: 23.07.2010 17:11

Zdravím,
je to jeho nové číslo ze kterého nás nachytal a teď si ho odpojil.
Taky nevím jak ho uhnat. Trestní oznámení je,ale toť vše.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: misak (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2010 18:42

Zdravím všechny napalené panem Radkem Trojanem,patřím k Vám také dne 17.5.2010 jsem se s ním sešel v Pardubicích a složil zálohu 53500,- na octavku v plné výbavě bohužel ani 3 dospělí jsme neodhalili nic podezřelého.Chci se zeptat,zda je někde nějaký postup,kde jsou třeba všichni věřitelé sepsáni a co mám podniknout dál,každopádně podám trestní oznámení.děkuji za jakéko-li info

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 24.07.2010 19:53

Pánové a dámy, docela s vámi soucítím, ale už jakákoliv záloha, no snad ještě do 5tisíc, je dost podezřelá, a dal bych ruce pryč...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Adam (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2010 19:14

Opravdu neuvěřitelný, lidi vysvětlete mi někdo jak můžete bejt tak najivní a dát někomu zálohu 5Otis na auto jen tak proti nějakýmu cáru papíru ? Ještě sem někdo napíše že mu bylo podezřelí že bylo jiný jméno v občance než na smlouvě, ale stejně mu to dal . . . To mi hlava nebere tohleto

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: pavel čtvertečka (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2010 17:58

My sme dali panu trnkovi zalohu 60000Kč ale dosud sme nedostali ani korunu...na konec si zrusil telefon a jeli sme za nim tam sme se dozvedeli ze pa trnka uz sedi...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: misak (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2010 04:14

Zdravím pane Čtvertečka a kdy jste tam byli a odkoho jste se to dozvěděli?pokud to není jen finta aby mu dali věřitelé pokoj.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: takyblbec (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2010 07:24

po včerejší návštěvě policie,jsem se taky dozvěděl, že je ve vazbě!!
všem co něco dluží,doporučuju udělat totéž! prachy sice neuvidíme, ale aspoň si za ně posedí!!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2010 07:34

jj je to tak sedí, nebo spíš je zatím ve vazbě...no oni mu to sice dají příkazem,ale on nic nemá, tak mu není co zabavit, také nikde nepracoval, nepracuje a pracovat nebude, takže nic platit nebude muset...takové jsou zákony v tomto státě....

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Tomáš Kočí (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2010 16:28

Zdravím večer jsem v Praze obdržel informaci že nikdo jako Trnka nebo Trojan ve vazbě není,a tyhle lidi vědí všechno co se v tomto státě děje,nebo je v tomhle státě takovej bordel že pravá ruka neví co dělá ta levá.Jestli je na svobodě vyřeším to jinak i přes další investice,jestli má nikdo info tak mi dejte vědět zadarmo to nechci,díky.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: misak (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2010 19:05

Zdravím všechny podvedené nevím co si mám myslet někdo říká že sedí nekdo říká že ne.Každopádně jsem byl na policii podat trestní oznámení!řekli mi tam že existuje něco jako evidence věznů ale byl jsem tam v době kdy mi řekli že to nezjistí jen precovní dny a v určité hodiny tak tam zajdu znovu aby mi to řekli a měl jsem jistotu pak napíši.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 07:09

tak panove ,potvrzuji p.trnka je ve vazbe, vcera jsem na nej daval trestni oznameni a bylo mi to zdelene primo policii,je ve vazde od 23.7 2010 a je reseny ve vice mestech a reseny celkem bude v pardubicich bylo na nej dano 35 trestnich oznameni a resiho kriminalka a podle porucika co to semnou sepisoval tak urcite ho soud nepusti pude sedet cca 6 let

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Honza1 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 09:12

Těch oznámení bude přibývat.Zítra jedu také do Pardubic.Trnka mně okradl o 43500.Bohužel jsem vůl který neví, že se peníze cizím lidem nedávají za nabídku výhodného obchodu.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: takyblbec (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 13:37

twl, tolik prachů snad nemoh utratit :-O

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 14:21

jj naletěli jsme všichni, on by je snad i vrátil, kdyby ho nezavřeli a my naléhali, ale v podstatě to by bylo jen odsouvání. Jak už tam někdo psal, letadlo dolétalo a my máme smůlu....snad i něco má, ale kdoví u koho na účtě....co utratil to nido netuší...

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Pet (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 15:31

Jo,jo,na každou svini se voda vaří!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Stuck (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 15:34

Dobrý den,
psal jste, že máte informace na pana Trnku, momentálně Trojana. Bohužel nás také podvedla ikdyž děláme co děláme, tak zatím žádné odezvy.
Předem děkuji
Lukáš Kus

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Lukáš (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 15:54

Zdravím, můžu vědět kde přesně ve vazbě Trojan je a kam přeposlat trestní oznámení?
Děkuji
Lukáš Kus

Aktuální stránka: 14 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **     **  **      **  **    ** 
  **  **   ***   ***  **     **  **  **  **  ***   ** 
   ****    **** ****  **     **  **  **  **  ****  ** 
    **     ** *** **  *********  **  **  **  ** ** ** 
    **     **     **  **     **  **  **  **  **  **** 
    **     **     **  **     **  **  **  **  **   *** 
    **     **     **  **     **   ***  ***   **    ** 
Powered by Phorum.