www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Aktuální stránka: 15 z 16
Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 19:32

Je v Hradci, řeší se to tam.Trestní oznámení lze podat na kterékoliv policejní stanici.Oni už to pošlou tam kde se to řeší, mám pocit že to jsou Pardubice.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: p. (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2010 20:13

Dobry večer tak jsem volal do jeho autodilny a tam mi zdelily ze ho dnes odvezla kriminalka a policie kdo neveří tak zde je číslo na dílnu 777620220 a mužete se tam zeptat ptejte se na Trnku

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 05:34

Nějak ty zaručené informace o vazbě nesedí.
O něco víš se píše,že ve vazbě je od 23.7 ,ted se píše že od 28.7 drinking smiley
Myslím, že by si každej,kdo daroval Trnkovi peníze, měl osobně kontaktovat policii,podat trestní oznámení,případně žádat informace na policii. Další příspěvky,které mají "zaručené" informace jsou zde asi zbytečné.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 07:15

:je problem ze tu jsou lolci a nectou co se pise je ve vazbe od 23.7 mam to primo od policie v ostrave jak jsem podaval trestni oznameni ............. proty natvrdle angry smiley

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 08:11

Brouček:
Ještě by bylo zajímavé porovnat IP adresy přispívajících, přijde mi, že některé příspěvky jsou si dost podobné the finger smiley

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 09:14

JardaGsi

o tom jsem přesvědčen,že tu pár lidiček píše pod různýma jmény.:-))))))))

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Honza1 (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 12:48

Dnes kolem jedenácté jsem dojel do Pardubic a stavil se Na Spravedlnosti 2516.Tam jsem si pokecal s vyšetřovatelem asi hodinku. Mám svůj spis a je nás hodně.Trnku tam drželi dva dny a potom ho předali krajské hospodářské kriminálce.Je na sto procent ve vazbě.Všichni,co jste to ještě neudělali to oznámení podejte.V současné době je zbytečné přemýšlet o vymáhání peněz,protože se k němu nikdo nedostane.Vyšetřovatel řekl,že tyto průsery se řeší přímo na oddělení.Toto je tak obrovský průser,že to řeší přímo krajská kriminálka.Ten se z vazby nedostane.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: trnkoničitel (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2010 13:47

Tak vážení, nevím jak je to možné, ale dnes mi došlo složenkou 10 tisíc, jako odesílatel je uveden MOTO - TECHNIK, závod míru 2739, Pardubice. A bylo to podáno dnes. Tak nevím jestli to posílal on, či někdo za něj...Co se týče vazby tak já mám info že je ve vazbě od 16.7. A měl jsem to po známosti, z vlastních zdrojů a ne na policejní stanici....

tak to asi bude pravda ...
Autor: Bednařík Jan (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2010 10:16

před rokem v červnu jsem na něj podal trestní oznámení. Dnes mi došlo předvolání k podání svědectví z Krajské hospodářské kriminálky. To že někomu chodí peníze je logické, to mu asi poradil právník - projevuje snahu splácet, o to bude nižší trest. Po odsezení trestu už ty dluhy budou opravdu jen v občansko právní rovině, a jak už jsem psal... trvalé bydliště na MÚ.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Lukáš (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2010 14:41

Dobrý den,
chci jen informovat, že Trnku(Trojana) už pustili z vazby, alespoň mi to do tel. tvrdil jeho právník, který mi nečekaně zavolal. Sliboval něco o splátkovém kalendáři,ale víc neřekl. A když jsem řekl,že je Trnka ve vazbě, tak jak může splácet a on že už není.Víc nic.a zavěsil.
Tak kdo ví.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: misak (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2010 17:05

zdarvím je možné poslat číslo na toho právníka?rád bych z něj dostal nějaké bludy a hlavně chci také peníze!

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2010 07:52

rozhodne je to blbost ze je venku neverte tomu i kdyby to zaplatil hned a vsem tak ho nepusti

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: misak (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2010 09:28

No nevím zítra mám schůzku s právníkem svým ale je aktivní jeho mobil vím že to nic neznačí stejně ho nebere!ale také si myslím že nikoho nezabil takže ho budou řešit na svobodě to je ale jen můj názor.každopádně uvidíme?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: švanda (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2010 16:40

díííky těmto stránkám a všem, kteří se o ně postaali.. nepřišli jsme o našetřené peníze na Galaxyka pro rozrůstající se rodinku.Šel na nás přesně stejným způsobem jako na všechny a potvrdil se velkou chtivostí zálohy s použitím jiného tel. čísla, tudíž se lehce identifikoval. Držíme palce všem k úspěšnému navrácení :-).

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Viktor (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2010 11:17

Dobrý den,

nevíte někdo jaké používá momentálně trnka tel.číslo?

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: obusek (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2010 17:03

ted momentalne zadne je ve vazbe hajzl

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: Víta (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2010 07:05

Zdravím,
tak jsem dal taky zálohu na Octavii 1,9 r.99 za
47500Kč i s přihlášením majiteli čísla 737805467
,ale ve smlouvě není žádný Radek Trnka ale technik
Toman Radek a je to na
Moto-T-servis,diagnostika
Bělohradská 379,prodej
Pardubice 530 02 ,č.op 103 655 236
St.Hradiště-č.112-karosárna

Pravděpodobně se jedná o toho stejného Radka Trnku
můžu o něm získat nějaké informace na hasic4@seznam.cz

A pro Michala_123 prosím tě můžeš mi poslat ty informace co jsi zjistil mám dost kamarádů co se nebojí zašpinit od jeho k... a vyřídit to osobně.Moc díky Můj email je hasic4@seznam.cz ještě jednou díky

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: hasic4 (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2010 10:08

Zdravím napsal ti Michal_123 nějaké podrobné informace pokud ano poslal by jsi mi je?Díky

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: hasic4 (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2010 19:25

Zdravím.Zatím mi nikdo nic nenapsal.Jak se cokoliv dozvím napíšu.

Re: Bacha na "nesolidního" dovozce: Radek Trnka - NIKA
Autor: oliver (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2010 12:31

je ve vazbě hajzl jeden,jeho rodiče by se měli za něho stydět,zvlášt chudák táta-byl to starosta Vysokého Mýta-děti si nevyberem,ale on se oklepe,někdo ho z toho vytáhne a pofrčí dále

Aktuální stránka: 15 z 16


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **  ********   **     **   ******  
 **     **        **  **     **   **   **   **    ** 
 **     **        **  **     **    ** **    **       
 *********        **  ********      ***     **       
 **     **  **    **  **     **    ** **    **       
 **     **  **    **  **     **   **   **   **    ** 
 **     **   ******   ********   **     **   ******  
Powered by Phorum.